Amazon.com.tr 4 gündür ürünü kargoya verilmiyor

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Amazon Prime'miz var yarın kargoda, güzel kargo şirketi, hem de Amazon garantisi bak be diyerek güvenerek aldığım ürün 4 gündür kargoya verilmedi, asıl sorun da şu. Alırken yarın kargoda yazıyordu :D. Canlı desteğe ulaşıyorum kargoya vermişiz size öyle gözüküyor diyor sonraki gün yine ulaşıyorum vermemişiz ki diyor. Sorduğumda yılbaşı ile ilgili gecikmeler diyor yahu Amazon'un sahibi dünyanın en zengin adamı değil mi? Türkiye gibi bir ülkede kargoları yılbaşı yoğunluğundan dolayı geciktirecek kadar fazla müşteriye sahip olduklarını sanmıyorum, bu kadar çok olmayan müşteri sayısına rağmen nasıl olur da 4 günde kargoya dahi verilemiyor? N11 gibi sevmediğim ve müşterileri pişman eden satıcılar dahi 1-2 günde kargoya veriyor el insaf sen jeff bezos'sun yahu! Zaten servetinin %1'ini Türkiye'ye yatırsan Türkiye'nin en büyük şirketi olursun hâla az sayıdaki müşteri sayısına rağmen yılbaşı yoğunluğundan dolayı 1 gün dediği kargo süresini 4 gün yapıyor. Şu günlerde Amazon'u kullanmanızı önermiyorum.

Aldığınız ürünün satıcısı Amazon'mu? Müşterilerini pişman eden dediğiniz N11 ürün satmıyor. O platform altında satıcılar var. Yaşanan gecikmeler yüzünden N11'i suçlayamazsınız. N11'de sizin siparişinizi geciktiren aynı adam Amazon'da da ürün satabilir.

Aldığınız ürünün satıcısı Amazon'mu? Müşterilerini pişman eden dediğiniz N11 ürün satmıyor. O platform altında satıcılar var.
Ürün satmaması müşterilere sorun yaşadığında destek sağlamaması gerçeğini değiştirmiyor hocam.

Satıcısı Amazon.com.tr mi?
Evet, bana yalan atılması daha garibime gitti. Verdik, sizin sitenizde hata vardır dedi sonraki gün vermemişiz dedi :D.

Ürün satmaması müşterilere sorun yaşadığında destek sağlamaması gerçeğini değiştirmiyor hocam.

Evet, bana yalan atılması daha garibime gitti. Verdik, sizin sitenizde hata vardır dedi sonraki gün vermemişiz dedi :D.
Bence şansınızı tekrar deneyip sorun.
Belki çek falan verirler :D.

Ara sıra bu tür durumlar yaşanabiliyor. Sadece satıcı değil kargo yüzünden de oluyor bazen. Yoğun günlerde siparişlerimi karıştırıp yanlış etiket basıp A yerine gidecek siparişi B yerine gönderip, B yerine gidecek siparişi A yerine gönderdikleri çok oldu.

Bence şansınızı tekrar deneyip sorun.
Belki çek falan verirler :D.
Başaramadık usta :(.
1609238216649.png

Yeni konular

Geri
Yukarı