Amazon.com'dan Anakart Alınır mı?

Imperius7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
kütahya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Bildiğiniz gibi 8.nesil işlemci ve Z370 chipset anakartlar piyasaya çıktı fakat Türkiye'de çeşitlilik ve stok açısından sorunlar mevcut. Amazon.com üzerinden anakart siparişi vermek istiyorum fakat garanti açısından ilerde sorun olur mu? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

1507491217975.jpg

ASUS'u bilmiyorum ama MSI'da Uluslararası garanti var diye biliyorum.
Örnek: MSI GX70 - Yurtdışı Garanti, Arıza

Şöylede bir şey var Amazon'dan aldığın ürün standart teslimat ile eline ulaşana kadar Z370 Anakartlar Türkiyede stoklarda olabilir. Son olarak İşlemciyi aldınız mı? Amazonda stok sorunu var hatta bu yüzden i7 8700K işlemciye herkes 1 yıldız vermiş :) Vatan bilgisayar da gelen İşlemcileri mağazalara dağıtmış en son 3 mağazada kalmıştı ama müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede en geç Ekim ayının sonuna kadar İşlemci ve Anakartları internet üzerinden satışının da aktif olacağını söyledi.

ASUS'u bilmiyorum ama MSI'da Uluslararası garanti var diye biliyorum.
Örnek: MSI GX70 - Yurtdışı Garanti, Arıza

Şöylede bir şey var Amazon'dan aldığın ürün standart teslimat ile eline ulaşana kadar Z370 Anakartlar Türkiyede stoklarda olabilir. Son olarak İşlemciyi aldınız mı? Amazonda stok sorunu var hatta bu yüzden i7 8700K işlemciye herkes 1 yıldız vermiş :) Vatan bilgisayar da gelen İşlemcileri mağazalara dağıtmış en son 3 mağazada kalmıştı ama müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede en geç Ekim ayının sonuna kadar İşlemci ve Anakartları internet üzerinden satışının da aktif olacağını söyledi.
Hocam ben de o yüzden arada kaldım. Amazonun avantajı fiyat, dezavantajı garanti süresi. İşlemciyi de vatan mağazasından satın alıcam.

@Imperius7 Bende Samsung 960 EVO NVMe 250GB M.2 SSD var bu anakart'ı alırsam alt tarafında bulunan M.2 yuvasına nasıl takılır diye düşünüyorum. Üstüne gelen ısı bloğu'nun anakart'a montajlanan kısmı çok ileride kalıyor SSD'yi takıp vidaladıktan sonra üst blok mu takılıyor acaba bilgin var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı