Elektronik Amazon Creative Pebble Plus 2.1 717,60 TL

Yurt dışı fiyatı 50 dolar. Bayağı uygun bir fiyatı var aslında.

Şahsen ben sipariş verdim bu fiyata alternatifi yok çünkü.

Bende bu fiyatta ama Prime almak lazım herhalde ve T.C. Mi girmedim bu yüzden fazla alıyor olabilir.

Eki Görüntüle 1726256

Tam adres ve kimlik numarasını girip öyle deneyin hocam.

Alışverişi tamamla kısmında gümrük depozito ücreti ekleniyor.

Fiyat bedava Amazon Almanya fiyatı 2000 TL resmi Amazon satıcılı bu fıyata kelepir bile denilebilir bende alabilirim çok şık duruyor masaüstü bilgisayar için güzel bir ses kaynağı.

Not: Yorumlarda boştayken sürekli cızırtı yaptığı yazıyor alırken biraz daha düşünün :D

Fiyat bedava Amazon Almanya fiyatı 2000 TL resmi Amazon satıcılı bu fıyata kelepir bile denilebilir bende alabilirim çok şık duruyor masaüstü bilgisayar için güzel bir ses kaynağı.

Not: Yorumlarda boştayken sürekli cızırtı yaptığı yazıyor alırken biraz daha düşünün :D
O sorun beni çok arada bıraktı.

Ben tüm YouTube incelemelerine baktım böyle bir yoruma denk gelmedim hocam. Amazon'da çok fazla satın alan var belki içlerinden birilerine cızırtılı denk gelmiş olabilir.

O sorun beni çok arada bıraktı.

Hocam belki maksimum gücünü almadan denemiş olabilirler. Bu arada benim gibi sipariş veren varsa maksimum güç almak için 5V 2a USB adaptörüyle kullansın.

Ben tüm YouTube incelemelerine baktım böyle bir yoruma denk gelmedim hocam. Amazon'da çok fazla satın alan var belki içlerinden birilerine cızırtılı denk gelmiş olabilir.

Hocam belki maksimum gücünü almadan denemiş olabilirler. Bu arada benim gibi sipariş veren varsa maksimum güç almak için 5V 2a USB adaptörüyle kullansın.

Benim tahminim ya AUX ile bağladılar PC güç veremiyor ondan yapıyor ya da üründe normal olan bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı