Amazon.de RTX 3060 Garantisi nasıl olur?

Bütçe
4500TL

Yaxi1

Decapat
520 Euro gibi bir bütçeyle Amazon.de üzerinden RTX 3060 almaya çalışacağım.
2 tane sorum var,
Birincisi Amazon.de üzerinden aldığımız ekran kartının garantisi konusunda bir sorun yaşar mıyım?
İkincisi Amazon.de'de de Türkiye saatiyle 25 Şubat 20.00'da mı çıkacak?

İkincisi Amazon.de'de de Türkiye saatiyle 25 Şubat 20.00'da mı çıkacak?
Evet.
Birincisi Amazon.de üzerinden aldığımız ekran kartının garantisi konusunda bir sorun yaşar mıyım?
Ben de oradan alacağım ama satıcı mutlaka Amazon olsun. Yoksa iade ederken çıkan kargo ve gümrük ücretini sen ödersin.
Bu arada Amerika sayfası daha mantıklı. Senin bütçenle Amerika'dan 510$'lık ürün alınabilir. Ama Almanya'dan 440Euro'luk ürün alınabilir. 2 sitede de garanti 1 yıl.
saat.PNG

Normalde saat 17.00'da çıkacakmış ama bu seferlik saat 20.00'da çıkacak.

Biraz konunun dışında ancak 3060Ti beklemek mi mantıklı yoksa direkt bunu almak mı? Normalde 3060Ti almak istiyordum, stoklar düzelince tabii.

520 Euro gibi bir bütçeyle Amazon.de üzerinden RTX 3060 almaya çalışacağım.
2 tane sorum var,
İkincisi Amazon.de'de de Türkiye saatiyle 25 şubat 20.00'da mı çıkacak?

Bende alacağım link varsa atabilir misiniz?

Evet.

Ben de oradan alacağım ama satıcı mutlaka Amazon olsun. Yoksa iade ederken çıkan kargo ve gümrük ücretini sen ödersin.
Bu arada Amerika sayfası daha mantıklı. Senin bütçenle Amerika'dan 510$'lık ürün alınabilir. Ama Almanya'dan 440Euro'luk ürün alınabilir. 2 sitede de garanti 1 yıl.

Gümrük vergisi olur mu? Olursa kaç TL olur?

Bende de 5000TL yani 720 dolar gibi bir bütçe var bende yurt dışından almayı planlıyorum. Ama yeterli olur mu emin değilim. Amazon mu yoksa Newegg mi tercih edilmeli?

Yeni konular

Geri
Yukarı