Amazon.de'den GTX 1080Ti Almak

Zotac ilk göz ağrım ya [emoji1] FX5200 den 9600GT ye terfi etmiş çok rahatlamıştım zamanında. Kartı aldıktan sonra süreç nasıl ilerledi buraya yazarsan belki bende sipariş geçerim. [emoji1317][emoji1]

Zotac ilk göz ağrım ya [emoji1] FX5200 den 9600GT ye terfi etmiş çok rahatlamıştım zamanında. Kartı aldıktan sonra süreç nasıl ilerledi buraya yazarsan belki bende sipariş geçerim. [emoji1317][emoji1]

Tamamdir hocam stoklara girsin siparis verdikten sonra her adimi yazicam
Not:ingilizce klavyeden yazdim)

Evet Amazon.com dan ilk siparişimi vermiş bulunmaktayım.Başımdan geçenleri ilerleyen zamanlarda tek tek yükleyeceğim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    97,7 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
Böyle bir mail aldım amazondan.Anladığım kadarıyla adres ve bilgeli tekrar göndermem gerekiyormuş tam olarak analayan varmıdır arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    111 KB · Görüntüleme: 215
hesabınla ilişiğin kesilmiş ödediğin kartı onaylamadığın için. sorunu çözmek için ödeme yaptığın kartın 16 haneli kısmını ve kartın kayıtlı olduğu adres, adı soyadını e mailini ve telefonunu göndermen gerekiyormuş( amazon hesabında kayıtlı olan telefon isim ve email)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı