Amazon.de'den Xbox One X almak

can154

Decapat
Merhaba dostlarım. Xbox One X almayı düşünüyorum ama Türkiye fiyatları malum... Bu yüzden Amazon'dan alayım dedim ve biraz araştırdıktan sonra amazon.de sitesini keşfettim. Burada 280 dolara buldum, link bu: Xbox One X 1TB – Star Wars Jedi: Fallen Order Bundle: Xbox One S: Amazon.de: Games. Şimdi ben bunu istesem ne kadar öderim? Veya Amazon Prime'ın etkisi olur mu? Ücretsiz kargo muhabbeti gördüm Technopat sosyalde, o konu ne? Bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba dostlarım. Xbox One X almayı düşünüyorum ama Türkiye fiyatları malum... Bu yüzden Amazon'dan alayım dedim ve biraz araştırdıktan sonra amazon.de sitesini keşfettim. Burada 280 dolara buldum, link bu: Xbox One X 1TB – Star Wars Jedi: Fallen Order Bundle: Xbox One S: Amazon.de: Games. Şimdi ben bunu istesem ne kadar öderim? Veya Amazon Prime'ın etkisi olur mu? Ücretsiz kargo muhabbeti gördüm Technopat sosyalde, o konu ne? Bana yardımcı olur musunuz?
Amerikanpaketim diye bir şirket var Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz siteleri de mevcut WhatsApp hatları da onlarla görüşün onlar halleder ve size daha detaylı bir bilgi verirler

Türkiye'ye gönderilmemesi bir yana dolar değil euro olarak satılıyor. Amazon.com üzerinde Türkiye'ye gönderim var fakat vergi ve kargo ile Türkiye fiyatının çok üstüne çıkıyor.

Ürünün kargo kısmında hangi bölgeyse artık oranın diline göre kargonun Türkiye'ye gelip gelmeyeceği yazar ona bakman lazım önce.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı