Amazon Donanım Bilgileri Yazan Kağıt İngilizce Olması

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İlk önce Vatanbilgisayar'dan almayı düşünüyordum. Sonra baktım ki Hepsiburada'dan daha ucuz oluyor. En son aklıma gelen de Amazon. Şu anda Amazon'dan almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bir soru var; ekran kartı vs. nin içinden çıkan o parçaya ait bilgilerin yazılı olduğu kağıt, İngilizce olacak diye biliyorum ve benim İngilizcem yok denecek kadar az. Ne yapmamı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım kılavuzlarından bahsediyorsanız firmanın sitesinden ulaşabilirsiniz. Bileşenin özelliklerini belirten bir kağıttan bahsediyorsanız -ki ben böyle bir şeye denk gelmedim- ilgili sosyal bölümünde konu açarak yardım alabilirsiniz.

İçinden bir kağıt çıkıyor ama daha önceden böyle bir şey almadığım için ne olduğunu bilmiyorum. Kullanım kılavuzu sitesinde var dediniz. Ben bilgisayarın bütün parçalarını takıp, Windows'u vs. kurup öyle baksam, sorun olur mu ? Çalıştırmadan önce yapılması gereken bir şey var mıdır ?

Technopat'ın kutu açılımlı incelemelerini izliyorsanız görmüşsünüzdür, çoğu firmanın kullanım klavuzları çok dilli olacak şekilde yazılıyor, yani sorun yaşamazsınız.

Kutuda Türkçe yoksa, aldığınız ürünün internet sitesinden Türkçe kullanım klavuzunu indirebilirsiniz.

Ancak son gönderide bahsettiğiniz kağıt, fatura. Eğer amazon.com'dan alırsanız İngilizce, amazon.de'den alırsanız Almanca oluyor ancak bir önemi yok.

O zaman bütün parçaları Amazon'dan mı alayım ? Bir de Amazon'dan alursam hepsini aynı siparişte mi alayım ayrı ayrı mı ? (Gümrükte sıkıntı çıkar mı hepsini aynı anda alırsam ?)

Aynı anda alsanız da ayrı ayrı alsanız da fark olmaz. Sorun yaşamamak için ayda 5 sipariş vermenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı