Amazon Global'de R9 RTX 3070 laptop önerisi

Attığınız model gayet iyidir. İşlemci bakımından çok güçlü bir model, ayrıca soğutma ve malzeme kalitesi bakımından da çok iyi. Ben 2020 model Rog Strix kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Attığınız model gayet iyidir. İşlemci bakımından çok güçlü bir model, ayrıca soğutma ve malzeme kalitesi bakımından da çok iyi. Ben 2020 model Rog Strix kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Hocam peki gümrük vergisi? Ortalama kaç olur? Yurtdışı olduğu için kafamda sorular var.

Hocam peki gümrük vergisi? Ortalama kaç olur? Yurtdışı olduğu için kafamda sorular var.
Laptopun şu anki fiyatına göre 2527$ ödeyeceksiniz, her şey dahil ücrettir. Sizden bir daha ücret istenmiyor. Kargo ile kapınıza kadar gelecek.
Güncel kur ile (1$= 8,77₺) 22,162 TL ediyor. Bankanızın dolar kurunu nasıl hesapladığına göre 22,500 TL civarına çıkması muhtemel.

Laptopun şu anki fiyatına göre 2527$ ödeyeceksiniz, her şey dahil ücrettir. Sizden bir daha ücret istenmiyor. Kargo ile kapınıza kadar gelecek.
Güncel kur ile (1$= 8, 77₺) 22,162 TL ediyor. Bankanızın dolar kurunu nasıl hesapladığına göre 22,500 TL civarına çıkması muhtemel.

Yanlış bilgi, 1500 euronun üstünde olduğu için gümrükten direk geçmiyor gümrük müşaviri falan tutmanız gerekiyor. O da en az 2000TL'ye patlar.

Amazon'dan alırken nasıl kutusuz gelecek?
Hocam US'ten bir akrabaya yollasam. O da bana kutusuz şekilde sadece içindekileri iyice sağlama alıp yollasa vergi öder miyim?
Kafamda ASUS ROG STRIX G15 var. https://www.amazon.com/gp/product/B08SJTW9LK/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 yani bu. Daha iyi önerileriniz var mı? Boyut önemli değil.
Bunun bir de 2k ekranlı modeli olması lazım. 200 dolar farka değer mi tartışılır ama aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı