Amazon haksız para iadesi başıma bir şey açar mı?

En son ne zaman böyle kötü hissetmiştim hatırlamıyorum.
Hocam olay kötü hissetmen değil. Yapmayı düşündüğün şey yanlış. Yapsan daha kötü hissedecektin. Yapmadan önce kendini frenleyip, durup ''Ne yapıyorum ben'' diyebildiysen, burada söylenenler sana mantıklı geldiyse, yapmayı düşündüğünün yanlışlığını kavradıysan zaten dersini almışsın. Kötü hissetme boşuna.

Hocam olay kötü hissetmen değil. Yapmayı düşündüğün şey yanlış. Yapsan daha kötü hissedecektin. Yapmadan önce kendini frenleyip, durup ''Ne yapıyorum ben'' diyebildiysen, burada söylenenler sana mantıklı geldiyse, yapmayı düşündüğünün yanlışlığını kavradıysan zaten dersini almışsın. Kötü hissetme boşuna.
Abi abii abi parayl çoktan yolladılar laptop aldım

Yapma yauv. Sırf büyük şirket diye ''vur geç'' diyen eleman diyor bunu. Senin iyi tanımının ne olduğu bariz belli, o yüzden bu ''linç tayfa'' gönül rahatlığıyla kendilerine normal insan diyebilir.
Insanlar cok duz dusunuyorlar. Bakin arkadaslar birisi insan oldurmenin dogru oldugunu arguman olarak sundugunda bile o adama ne kadar kotu birisi oldugunu soylemeniz, etik ve ahlak dersi vermeye calismaniz, nasihat etmeniz fikrinden geri dondurmez. Ben konu sahibinin icinden geceni yazdim, boylece seye ucuncu sahistan bir bakacak ve dusuncesini tekrardan degerlendirecek.

Konu sahibi kotu birisi, hepimiz cok ahlakliyiz elhamdulillah.

Insanlar cok duz dusunuyorlar. Bakin arkadaslar birisi insan oldurmenin dogru oldugunu arguman olarak sundugunda bile o adama ne kadar kotu birisi oldugunu soylemeniz, etik ve ahlak dersi vermeye calismaniz, nasihat etmeniz fikrinden geri dondurmez. Ben konu sahibinin icinden geceni yazdim, boylece seye ucuncu sahistan bir bakacak ve dusuncesini tekrardan degerlendirecek.

Ben cok kotu birisiyim

Insanlar cok duz dusunuyorlar. Bakin arkadaslar birisi insan oldurmenin dogru oldugunu arguman olarak sundugunda o adama ne kadar kotu birisi oldugunu soylemeniz, etik ve ahlak dersi vermeye calismaniz, nasihat etmeniz fikrinden geri dondurmez. Ben konu sahibinin icinden geceni yazdim, boylece seye ucuncu sahistan bir bakacak ve dusuncesini tekrardan degerlendirecek.

Kimsenin böyle bir iddiası olduğunu sanmıyorum. Bunun yanlış olduğunu söyleyebilmek için çok ahlaklı olmaya da gerek yok. Yanlış, yanlıştır sonuçta. Sen bana konu sahibinin içinden geçeni yazdığını söylemezsen, ben senin bu amaçla yazdığını nasıl anlayabilirim ki?

Adam öldürmeyi doğru gören bir insana, ''bak kardeşim ben seni öldürsem hoş olur mu'' şeklinde argüman sunmanın da pek yararlı olduğu söylenemez.

Arkadaşlar daha önce çok küçük defekt için 150 dolar ödemişlerdi .
1 ölü piksel için 410 dolar laptop parasını ödemişlerdi
Arkadaşlar daha önce çok küçük defekt için 150 dolar ödemişlerdi .
1 ölü piksel için 410 dolar laptop parasını ödemişlerd
Hepsi ok da bu son yaptıgım ama olmadı bidaha yapmam söz
Laptop nası?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-01-17-48-21-022_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2021-12-01-17-48-21-022_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı