Amazon Hesaba Erişim Sorunu

Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Dostlar amazondan 230 TL'ye bir mikrofon siparişi vermiştim. Gelmesine 8 gün gibi bir süre varken hesabıma giriş yapamadım. Şifremi denedim yanlış dedi. Bu sefer şifremi sıfırlamaya çalıştım bu sefer sayfa kullanılamıyor dedi. Şimdi ne yapmam lazım?
Dostlar amazondan 230 TL'ye bir mikrofon siparişi vermiştim. Gelmesine 8 gün gibi bir süre varken hesabıma giriş yapamadım. Şifremi denedim yanlış dedi. Bu sefer şifremi sıfırlamaya çalıştım bu sefer sayfa kullanılamıyor dedi. Şimdi ne yapmam lazım?

Dostlar başkalarına yardımcı olmak için yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Amazon Türkiye telefon numarası = +90 850 390 21 53
Amazon Türkiye ile telefondan 2 defa konuştum. 1. aramamda hesabımın neden kapandığı hakkında bilgi aldım. Tekrar açmam için gerekli bilgileri atacaklarını söylediler. Fakat amazon.de üzerinden siparişi verdiğimden dolayı herhangi bir bilgi gelmedi. Almanca bir mailde sadece hesabımın kapandığı hakkında bir bilgi geldi. Ertesi gün tekrar aradım ve bana bir mail attılar ve burdan amazon.de ile konuşmamı istediler.
Söyledikleri mail adresi = izmirmanisaparisrizeedirnesamsunsamsunuş[email protected]
(Devamını bana cevap yazdıklarından sonra yazacağım)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı