Amazon İndirimli Ürün Paylaşımı (Black Friday)

Güzel bir düşünce tek başlık altında ilk mesaj sürekli güncellenirse herkes için faydalı olacaktır.
Ancak bir şeyi belirtmekte fayda var donanımhaberdeki bir konuda yazılana göre Vektron yurtdışı ürünlere garanti desteğini kesmiş. Dün 09.11.2015 te vektron'a konu ile ilgili mesaj gönderdim daha dönüş olmadı.

Geçen yılki indirimlerde razer ürünlerinde büyük indirimler oldu mu hatırlayanınız var mı ? Yada ekstrem ürünlerde Blackwidow Chroma gibi, büyük indirimler oluyor mu ?

Garanti desteği olmayan ekran kartı gibi bileşenleri almak büyük risk. 100-200 tl kar edeyim derken büyük zarar görebilirsiniz.

Sıcak fırsat>>> Samsung 850 Evo 250GB SSD 74,99$ + 5,35$ Kargo ücreti. 80,34$a geliyor.
Kargo dahil 240TL civarında gayet makul bir fiyat.
Türkiye satış fiyatları 350-380 arasında.
Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III Internal SSD

Bende 120GB modeli olmasına rağmen iştahlandım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ooo, bu SSD çok iyiymiş. Kargo işlemleri filan nasıl oluyor bilen var mı? Amazondan daha önce alış veriş yapmadım da hiç. Bir de kargo ücretini almamaları için ne yapıyorduk. Bunu alırım ben. Epeydir indirim olsa diye bekliyordum.

Ooo, bu SSD çok iyiymiş. Kargo işlemleri filan nasıl oluyor bilen var mı? Amazondan daha önce alış veriş yapmadım da hiç. Bir de kargo ücretini almamaları için ne yapıyorduk. Bunu alırım ben. Epeydir indirim olsa diye bekliyordum.
Kargo ücreti, vergi ücreti herşey o fiyata dahil. Merak etmeyin yani. Siparişi geçin, maksimum 17 gün içerisinde teslim olur. Genelde 8-10 gün arası teslim ediliyor.

Sisteminde SSD'si olmayanlar, alın size fırsat Amazon.com 850 EVO'yu 75 Dolar'a kadar düşürdü. Gümrüğe takılmadan 5 Dolar kargo ücreti vererek muhteşem bir SSD'ye sahip olabilirsiniz, valla benim PC'de 120 gb modeli var Evo'nun yoksa mutlak alırdım

Millet Bir çok forumda çıldırmış ihtiyacı olmayan da alıyor. Sürü Psikolojisi dedikleri bu olsa gerek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı