Amazon Prime Üyelik İptali ve Para İadesi

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Ganimetlerden faydalanmak için 3 dolar ödeyip 7 günlük abone olmuştum ama aboneliği iptal ettirmeyi unutunca hesabımdan 13 dolar para çekilmiş. Bunun iadesi mümkün mü?

Amazon canlı destekle iletişime geçin, yanlışlıkla satın aldığınızı belirtin, iade işlemlerini başlatırlar.

Ben yanlışlıkla üye olmuştum. Sanırım 99 dolar çekmişlerdi. Asım Bey'in dediği gibi Canlı destekle görüşüp, yanlışlıkla olduğunu belirttim. Üzerinde 1 ay geçmesine rağmen iptal ettiler.

Ben yanlışlıkla üye olmuştum. Sanırım 99 dolar çekmişlerdi. Asım Bey'in dediği gibi canlı destekle görüşüp, yanlışlıkla olduğunu belirttim. Üzerinde 1 ay geçmesine rağmen iptal ettiler.

Hocam 119 dolar çekti benden de yanlışlıkla bastım, 5 dakika sonra söyledim ve 7-10 gün içinde iade edilecek dediler. İade olur değil mi? Valla üyeliği iptal ederken yanlışlıkla bastım çat diye çekti parayı, öğrenciyim burs paramı sömürdü valla.

Lütfen çok hızlı yardım edim. Annemin kartını kullanmıştım. Aylarca para çekmişler 13$ yani. Nasıl iade isteyeceğim?

Help kısmından en alta gelip contact us de oradan Twitch Prime seç ve en altta chat kısmı olacak oradan canlı görüşme ile iade edebilirsin umarım.

Hocam 119 dolar çekti benden de yanlışlıkla bastım, 5 dakika sonra söyledim ve 7-10 gün içinde iade edilecek dediler. İade olur değil mi? Valla üyeliği iptal ederken yanlışlıkla bastım çat diye çekti parayı, öğrenciyim burs paramı sömürdü valla.

Help kısmından en alta gelip contact us de oradan Twitch Prime seç ve en altta chat kısmı olacak oradan canlı görüşme ile iade edebilirsin umarım.
Google, Amazon vs. üç beş dolar için müşteri kaybetmez merak etmeyin, kısa sürede iade yansır.

Google, Amazon vs. üç beş dolar için müşteri kaybetmez merak etmeyin, kısa sürede iade yansır.

İade geldi en başta 12, 99 dolar almıştım yanlışlıkla daha sonra bunu iptal edeyim derken 119dolarlık olan teklife tıkladım yan yanalardı zaten ve direkt parayı çekti. Bunun yüzünden 132dolar gitti kartımdan, bu sabah iadesi yapıldı ama 60TL gibi bir rakam eksik var, bankayı aradım %1 komisyon alınıyor dediler 10TL oradan gitti muhtemelen, 50TL içerideyim. :) 5 dakika içinde iptal ettirdim fakat 50TL fazladan almaları ayıp oldu biraz.

İade geldi en başta 12, 99 dolar almıştım yanlışlıkla daha sonra bunu iptal edeyim derken 119dolarlık olan teklife tıkladım yan yanalardı zaten ve direkt parayı çekti. Bunun yüzünden 132dolar gitti kartımdan, bu sabah iadesi yapıldı ama 60TL gibi bir rakam eksik var, bankayı aradım %1 komisyon alınıyor dediler 10TL oradan gitti muhtemelen, 50TL içerideyim. :) 5 dakika içinde iptal ettirdim fakat 50TL fazladan almaları ayıp oldu biraz.
Öyle olmuş :(, ayrıca bu da herkese ders olmalı, hangi firma olursa olsun kredi kartını kaydetmemek gerek, sonra yanlış tıklayıp dünya alışveriş yapılabiliyor.

Öyle olmuş :(, ayrıca bu da herkese ders olmalı, hangi firma olursa olsun kredi kartını kaydetmemek gerek, sonra yanlış tıklayıp dünya alışveriş yapılabiliyor.

Buna da şükür 1000TL çöpe gidecekti yoksa, zaten o 50TL iade edilse bağış yapmayı düşünüyorum. Konuştum onu da iade etmek için çalışacağını söyledi müşteri temsilcisi. Hayırlısı olsun artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı