Amazon Japonya’dan 9600 TL’ye 6600 XT Alınır mı?

ChubakkaHD

Kilopat
Daha fazla  
Amazon Japonya’dan 80.000 Yen’e (690 Dolar / 9.600 TL) Sapphire Nitro+ RX 6600 XT aldım. Kartımdan ne kadar para çekilir? Sizce uyguna mı geldi? (Kendim kişisel bilgisayarımda kullanacağım, mining vs. yapmayacağım).

Amazon Japonya'dan 80.000 Yen'e (690 dolar / 9.600 TL) Sapphire Nitro+ RX 6600 XT aldım. Kartımdan ne kadar para çekilir? Sizce uyguna mı geldi? (kendim kişisel bilgisayarımda kullanacağım, mining vs. yapmayacağım).

Hocam donanım arşivi videosunda 300 TL gibi bir para çektiğini söylüyor ek olarak. Güzel kart alınabilir. Bu videoyu izleyebilirsiniz testleri falan var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garanti önemli değilse okey. Ancak ben bu tarz ürünlerin biraz daha fazla verilip (yada indirim kovalanıp) garantili alınması taraftarıyım. Garanti bir dert, elime sağlam ulaşacak mı korkusu, kartımdan fazladan para çekilir mi korkusu. Değer mi size kalmış. Satarken de amazon jp dediğinizde satılma oranı bir tık düşük olur.

Japonya'dan alırsan 1 ay garanti veriyorlar 1 aydan sonra kart garantisiz oluyor.

1 ay garanti vermeleri bile iyi bir şey zaten sorun çıkarsa gelirken kargoda yolda veya geldikten sonra evde çalıştırdığında sorun olur diye düşünüyorum sonrasında bir problem çıkmaz. Ödül risk oranı bence çok iyi. Bunun ticareti bile yapılabilir kart TR de 15 16k.
Amazon Japonya'dan 80.000 Yen'e (690 dolar / 9.600 TL) Sapphire Nitro+ RX 6600 XT aldım. Kartımdan ne kadar para çekilir? Sizce uyguna mı geldi? (kendim kişisel bilgisayarımda kullanacağım, mining vs. yapmayacağım).

Kart geldiğinde tekrar burada paylaşım yapar mısınız? Teşekkürler. Bende aynı şekilde alacağım RX6600 XT.

1 ay garanti vermeleri bile iyi bir şey zaten sorun çıkarsa gelirken kargoda yolda veya geldikten sonra evde çalıştırdığında sorun olur diye düşünüyorum sonrasında bir problem çıkmaz. Ödül risk oranı bence çok iyi. Bunun ticareti bile yapılabilir kart TR de 15 16k.

Kart geldiğinde tekrar burada paylaşım yapar mısınız? Teşekkürler. Bende aynı şekilde alacağım RX6600 XT.
Sarı sitede satılan birçok kart var zaten yüzde 50si amazon jp. Alır mısın dersen ben almam. Çoğunda fatura yok ve kutu açılmış daha sonra bantlanmış olarak geliyor bilginize.

Geri
Yukarı