Amazon Japonya'dan kaç tane ekran kartı getirilebilir?

electus_8

Decapat
Daha fazla  
Amazon. Jpden ekran kartı alıyorum ben. Yani gümrükte bir sıkıntı çıkarma kaç tane getirebilirim sıkıntı çıkmaması için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Japonya'dan alırken kotalı satıyor zaten.
Gümrük ücretini alışveriş sırasında, sizden tahsil ediyor. (Fazlalığı iade ediyor tarafınıza)

Tavsiyem kullanacağın kart isimler billing adreslerin aklına gelebilecek her şeyin aynı olması gerekli yoksa ban yersin. Dikkat et gümrükle sorun yaşamak istemiyorsan 1500 euro sınırını geçme. Ayrıca farklı olduğu sürece 5 ayrı ürün getirebilirsin. Tabii yine 1500 euro dikkat et. Bu arada 1500 euro vergisiz fiyat baz alınır.

1 ay içinde yurtdışından maksimum 5 sipariş verebilirsiniz, 6.sı kesinlikle gümrüğe takılır. Son zamanlarda bu sınırı aşmamış olsanız da özellikle ekran kartlarında ticari mal diyip gümrükte bırakabiliyorlar.

Ben bunu bayağı araştırmıştım hesabın kesin ban yiyor öncelikle çünkü Amazon bu adam neden Japonya'dan alışveriş yapıyor kesin çalıntı kredi kartı yiyor hesabın banlandıktan bana itiraz edeceksin kredi kartı ekstrelerini gösterip kartın çalıntı olmadığı kanıtlayacaksın.

Geri
Yukarı