Amazon kutusu eksik GT 710'u iade alır mı?

Amazon'dan kesin cevap. "Orijinal ürün elinde olduğu sürece, istediğin herhangi bir kutu içerisinde iade edebilirsin." diyor.
Eki Görüntüle 994277
Hocam bu arada, yanlış anlamazsanız “would I not be eligible for a refund?” gramer olarak doğru kullanımdır.
Çok teşekkür ederim. Şimdi de korkum şu yönde acaba yurt dışında politikaları biraz daha mı esnek. Umarım alırlar ya tekrardan teşekkürler.
Fazla farkı yok bence iade politikalarının. Ben Türkiye’ye kutusuz iade ettim SSD’mi. Siz de büyük ihtimalle problem yaşamazsınız.

Hocam bu arada, yanlış anlamazsanız “would I not be eligible for a refund?” gramer olarak doğru kullanımdır.

Fazla farkı yok bence iade politikalarının. Ben Türkiye’ye kutusuz iade ettim SSD’mi. Siz de büyük ihtimalle problem yaşamazsınız.
Tabii satıcının da Amazon olması gerekiyor bu kutusuz iade durumu için anladığım kadarıyla. Diğer türlü satıcının insafına kalıyorsunuz.

Mütercimim hocam ben. Sıkıntı yok. :D

Geri
Yukarı