Amazon Logitech G430 Ucuz Olması

korayyy

Hectopat
Daha fazla  
Amazonda Logitech G430 ürününü 40 dolara gördüm. Yaklaşık 140 lira fakat türkiyede bu kulaklık 300 lira. Neden böyle ? Gümrüğe mi giriyor yoksa sahte mi veya kalitesiz mi ? Yardım edebilir misiniz? Ona göre alıcam.

Bu da linki. Birde sitede "Include 2-Year Protection for$2.44" diye birşey var bu 2.44 dolara garanti gibi birşey mi? Bilen arkadaşlarım yardım ederse sevinirim.

Amazon.com: LOGITECH G430 DTS Headphone: X and Dolby 7.1 Surround Sound Gaming Headset (981-000536): Computers & Accessories

Ekran Alıntısı.PNG

Adresini girdikten sonra 20.49$ kargo + gümrük vergisi ekleniyor. 60.48 $ fiyatı da güncel kurdan çevirdiğinde 220 TL gibi bir rakam elde ediyorsun. Evet hala Türkiye'den ucuz ancak garantisiz bir ürün satın almış oluyorsun. Daha doğrusu garanti için Amerika'ya geri yollaman gerekiyor :D

O bakmış olduğun 2.44$ lık ekstra garantinin de Türkiye için geçerliliği yok.

Fiyatının Türkiye'den ucuz olması çok şaşılacak bir şey değil. Sahte ya da kalitesiz ürünler değiller. Ürünleri kendi satıcısından Logitech firmasından ya da Amazon olacak şekilde satın alırsan %100 orjinal ve kapalı kutuda ürünler alırsın. Bu konularda herhangi bir şüphen olmasın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı