Çözüldü Amazon para iadesi nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Ayakkabı aldım, iadem onaylandı. Para iadesi hesabınıza yatırıldı ama göremiyorum, bunu nasıl kullanırım?

Çözüm
Ettim hocam, gelmiş para. Sağ olun, bunu nasıl kullanabilirim şimdi?

Amazon.tr satıcısı olan ürünleri satın alırken ödeme kısmında kullanabiliyorsunuz. Örneğin sizde 200 TL hediye bakiyesi var. 200 TL'lik ürünün tamamını bakiye ile alma şansınız var. Veya 300 TL'lik ürünün 200 TL'sini bakiyeden 100 TL'sini karttan ödeme şansınız var.
Amazon bakiyenize mi iade istediniz? Yalnızca Amazon.tr satıcısı olan ürünlerde kullanabilirsiniz. Onu da şuradan görüyorsunuz;
Hediye Kartı Bakiyeniz
Kartınıza iade istediyseniz, Amazon iadeyi gönderdikten 1-2 gün sonra banka hesabınıza gelir.

Amazon bakiyenize mi iade istediniz? Yalnızca Amazon.tr satıcısı olan ürünlerde kullanabilirsiniz. Onu da şuradan görüyorsunuz;
Hediye Kartı Bakiyeniz
Kartınıza iade istediyseniz, Amazon iadeyi gönderdikten 1-2 gün sonra banka hesabınıza gelir.
Amazon bakiyeme istemiştim hocam. 5 gün oldu ama? Bu arada Amazon.tr ve taksitle almıştım. Nasıl olacak her ay?

Amazon bakiyeme istemiştim hocam. 5 gün oldu ama? Bu arada Amazon.tr ve taksitle almıştım. Nasıl olacak her ay?

Amazon bakiyenizi kontrol ettiniz mi? Orada gözükmüyor mu? Hareketler kısmında bir şey var mı? Önceki mesajımda bulunan linkte tıklayıp SS atar mısınız?

1679154349147.png

Ettim hocam, gelmiş para. Sağ olun, bunu nasıl kullanabilirim şimdi?

Amazon.tr satıcısı olan ürünleri satın alırken ödeme kısmında kullanabiliyorsunuz. Örneğin sizde 200 TL hediye bakiyesi var. 200 TL'lik ürünün tamamını bakiye ile alma şansınız var. Veya 300 TL'lik ürünün 200 TL'sini bakiyeden 100 TL'sini karttan ödeme şansınız var.

Çözüm

Çok sağ olun, sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı