Amazon para iadesi

RAMAZANBALCI61

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'dan 6 Mart'ta Monster Tulpar T7 v20.3 aldım 8 Mart'ta geldi akşam hemen ürünü test ettim ekranda ölü piksel vardı Monster ekran değiştiriyordu ben de 0 cihaz söktürmemek için iade ettim. 9 Mart'ta iade oluşturdum 10 Mart'ta Amazon elimize ulaştı 3 gün içinde para yatacaktır diyordu her gün aramamda bir şeyler çıkardılar 1 haftayı geçti hala ürünün parası yatmadı. Çok sinirliyim mahkeme heyetine gideceğim bilgisayardan para kazanan biriyim zarardayım bunların hepsini şikayet edeceğim. Monster'ın da bu durumda kullanıcısını önemsemediğini gösteren bir hareket bekliyorum.

Fotoğraf var mı? Satıcı kim? :)

monsterlık değil arkadaş satıcı kim dedi diye monster söyledim vede mağdur edildim çünkü 1 hafta oldu hayla kesin ne bişey denmiyor 2 3 gün olmadı yani 1 haftadır bekliyorum para kazanıyorum ve şuan zarardayım mağdur oldum nokta bu yoksa paranın yatcanı biliyorum ama ne zaman

monsterlık değil arkadaş satıcı kim dedi diye monster söyledim vede mağdur edildim çünkü 1 hafta oldu hayla kesin ne bişey denmiyor 2 3 gün olmadı yani 1 haftadır bekliyorum para kazanıyorum ve şuan zarardayım mağdur oldum nokta bu yoksa paranın yatcanı biliyorum ama ne zaman
Amazon iadeyi onayladıysa Monsterlık iş kalmıyor, iş Amazon'da kalıyor. Paranız Amazon'da onlar verecek size paranızı.

işte onaylamıyorlar 10 martta ellerine ulaşmış neyi bekletiyolar neden onaylanmıyor anlamıyorum aynı gün geri yolladım 15 gün 30 gün koşulsun şartsız beğenmedim deyip iade ediliyor bendeki aynı gün ve kusurlu ürün cihaz sıfır ellenmemiş ekranda ölü piksel var tam paket yolladım neyini düşünüyorlar geri iadeyi onaylamak için beletiliyor yani sebepsiz

işte onaylamıyorlar 10 martta ellerine ulaşmış neyi bekletiyolar neden onaylanmıyor anlamıyorum aynı gün geri yolladım 15 gün 30 gün koşulsun şartsız beğenmedim deyip iade ediliyor bendeki aynı gün ve kusurlu ürün cihaz sıfır ellenmemiş ekranda ölü piksel var tam paket yolladım neyini düşünüyorlar geri iadeyi onaylamak için beletiliyor yani sebepsiz
Monsterla iletişime geçin o halde.

Geri
Yukarı