Amazon Prime day 2022'de verilecek olan oyunlar kalıcı mı?

Aziz Bkts

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Amazon Prime day de 30+ oyun veriyor Prime kullanıcılarına verilen oyunların hepsi kalıcı mı yoksa kısa süreliğine indir oyna mı?

Amazon'un kendi Amazon Games uygulaması üzerinden verilenler Prime üyeliğinizi kapattığınızda gidiyor(tekrar aynı hesapta üyelik açınca kaldığınız yerden devam edebiliyor musunuz onu bilmiyorum).diğerleri yani Epic Games, GOG, Legacy Games, Ubisoft gibi uygulamalarda verilen oyunlar kalıcı.

Amazon'un kendi Amazon Games uygulaması üzerinden verilenler Prime üyeliğinizi kapattığınızda gidiyor(tekrar aynı hesapta üyelik açınca kaldığınız yerden devam edebiliyor musunuz onu bilmiyorum).diğerleri yani Epic Games, GOG, legacy Games, Ubisoft gibi uygulamalarda verilen oyunlar kalıcı.

Peki hangi oyunlar başka platformlarda verilecek bilen var mı?

Amazon'un kendi Amazon Games uygulaması üzerinden verilenler Prime üyeliğinizi kapattığınızda gidiyor(tekrar aynı hesapta üyelik açınca kaldığınız yerden devam edebiliyor musunuz onu bilmiyorum).diğerleri yani Epic Games, GOG, Legacy Games, Ubisoft gibi uygulamalarda verilen oyunlar kalıcı.

Gitmiyor tabi ki. Aylardır Amazon Games kullanıyorum ama her zaman Prime üyeliğim olmuyor. Prime üyesiyken aldığım oyunları bir kez kütüphaneme kaydettikten sonra Jeff Bezos gelse alamaz oyunları :) Aynı kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde oyunlarınızın kaybolmadığını görürsünüz.. Bu Amazon'un diğer oyun platformlarından dağıttığı oyunlar için de geçerli. Örneğin ben Battlefield 4 ve 5, Star Wars Jedi Fallen Order gibi oyunları hediye olarak almıştım. Origin uygulamasında kütüphaneme kaydettikten sonra Prime üyeliğim bitse dahi oynayabiliyorum.

Gitmiyor tabii ki. Aylardır Amazon Games kullanıyorum ama her zaman Prime üyeliğim olmuyor. Prime üyesiyken aldığım oyunları bir kez kütüphaneme kaydettikten sonra Jeff Bezos gelse alamaz oyunları :) aynı kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde oyunlarınızın kaybolmadığını görürsünüz. Bu Amazon'un diğer oyun platformlarından dağıttığı oyunlar için de geçerli. Örneğin ben Battlefield 4 ve 5, Star Wars Jedi: Fallen Order gibi oyunları hediye olarak almıştım. Origin uygulamasında kütüphaneme kaydettikten sonra Prime üyeliğim bitse dahi oynayabiliyorum.

Öyle mi? Amazon Games konusunda aydınlattığınız için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı