Amazon sahte e-postaya tıklamak

217146

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar, daha demin bir mail geldi. Tamamen Amazon teması giydirilmişti, fark etmedim ve linke bastım. Bir şey olur mu? Ne gibi önlemler almam lazım?
Yukarıdaki Mail'i görmedin mi demeyin, ilk başta maili hiç kontrol etmedim. O bölüm de kapalıydı.

20201216_222123.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, daha demin bir mail geldi. Tamamen Amazon teması giydirilmişti, fark etmedim ve linke bastım. Bir şey olur mu? Ne gibi önlemler almam lazım?
Yukarıdaki Mail'i görmedin mi demeyin, ilk başta maili hiç kontrol etmedim. O bölüm de kapalıydı.

Eki Görüntüle 784438

Olum çok kötü bir duygu işte o an...

En son yedek aldıktan sonra önemli bir şey kaydetmediyseniz telefonu sıfırlamak en mantıklı karar olacaktır, hele banka hesapları varsa.

Tıkladıktan sonra karşına hangi sayfa çıktı nereye yönlendirdi seni?
Bilgisayarında antivirüs olarak ne var? Bunlara göre değişir.
edit:telden yazıyorsun ya bişey olmaz bende tıklamıştım öyle sıkıntı yaşamadım.

Eki Görüntüle 784438
E-Mail dışında her şey gerçekçiymiş tehlikede olabilirsiniz. (belki)

Linke tıklar tıklamaz daha url gelmeden anladım kapattım hemen. Sayfa gelmedi yani önüme. Birde bilgisayardan değil Telefondan girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı