Amazon satıcısı Türkiye'de mi?

O fare o parayı etmez.
Bunu al çok çok daha iyi. Prime varsa kartgo ödemezsin. Yurtdışından geliyor, vergisini satın alırken ödüyorsun. 1700 küsür tutuyor.
Bu bütçede daha iyisi yok.
2300₺'ye Asus'un başka bir faresi var.
Hocam Gladius 3 wireless dan bahsediyorsunuz galiba .

Yurtdışı ürün olduğu zaman Amazon otomatik olarak vergiyi hesaplayıp yurtdışından olduğunu söylüyor.
Birde amazonda çoğu şeyin fiyatının bu kadar ucuz olmasının nedeni nedir ? Türkiye içi olsa bile ucuz fiyatlar görüyorum .

Hocam Gladius 3 Wireless'dan bahsediyorsunuz galiba.

Bir de Amazon'da çoğu şeyin fiyatının bu kadar ucuz olmasının nedeni nedir? Türkiye içi olsa bile ucuz fiyatlar görüyorum.

Popülaritesi yüksek ve kullanıcı sayısı fazla. Şöyle örnek verim X marka telefon Trendyol'da 25 bin lira ama 4 kişi alıyor toplam kazanç 100 bin lira oluyor ama Amazon'da aynı telefon 20 bin lira ve günde 5 kişi alıyor toplam kazanç yine 100 bin lira. Bir de Amazon'da güvenilirlik daha fazla adamlar sorgusuz sualsiz bir hata olunca parayı hemen iade ediyor.

onu nasıl yapıcağım 500 tl iadeyi .
Mouse'u buradan al.
Detaylar burada yazıyor.

Amazon.com.tr arkadaşlar, bu fareyi almak istiyorum fakat vergiye tâbi olmaktan korkuyorum.

Vergi falan konusunu merak etmeyin hocam Amazon'da alırken ödediğiniz dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Eğer gümrük vergisi vesaire varsa dediğim gibi alırken ödetiyor size zaten.

Geri
Yukarı