Amazon.tr'den kitap alınır mı?

Cevaplar için teşekkürler. Yarın alabilirsem 3 adet kitap almayı planlıyorum. Gölgelerin Efendisi 9-10-11. Deneyimlerimi aktarırım yeni bir konuda. Bu arada BKM Kitaptan alacağım.

Alınır.

Denemedim ama yapılabilmesi lazım.

Amazon Türkiye'nin sattığı ürünler Gebze'den geliyor. Standart vergilendirme neyse o olur. Gümrük vergisi vb. olmaz ürün yurt dışından gelmediği için.

Amazon Türkiye, MNG Kargo ile çalışıyor. Bu, daha çok kargo firmasıyla alakalı bir şey.

Çok düşük bir ihtimal ama yine kargo firmasıyla alakalı bir şey.
Adam gibi kargoluyorlar mı? Kitabın zararlı gelmesini istemiyorum hassasım.

Ben 3 kez farklı zamanlarda alışveriş yaptım. Prime üyesi olduğum için akşam sipariş veriyordum sabah 10-11 gibi eve geliyordu kargolamasıda gayet başarılı.

Amazon'u şiddetle öneririm. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım 10+ ürün almışımdır. Kargonun kaybolması gibi bir durumda söz konusu değil. Kargolamalar harika, iade konusunda da hiç sorun yaşamazsın çok fazla kolaylık sağlıyorlar. Tek önerim alırken satıcının amazon.tr olmasına dikkat et.

Türkiye'de ki depolarindan gonderirler. Dunyada Amazon zaten kitapci olarak kurulmustur. Bu ilke kökten devam ettiginden Türkiye'ye kitap sektorunden girdiler zaten tabii ki alinir. Prime ile ertesi gun de gelmis olur.

Geri
Yukarı