Elektronik Amazon'da Akko 3068B Plus Tokyo RGB Kablosuz Klavye 1.485,30 TL

Bugün geldi klavye, ciddi anlamda mağazalarda denediğim çoğu aşırı pahalı klavyeden daha güzel basma hissi var. Plastik kalitesi de şu ana kadar gördüğüm en kaliteli plastik olabilir. Tek sorunu RGB parlaklığı biraz az. 1-2 haftaya inceleme yazmayı düşünüyorum.
Sizin için konuşmuyorum genel: uzun süredir insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz. Klavyelerde sadece Logitech, Steelseries, Corsair VB. oyuncu markaları yok. Akko, Keychron, Leopold, RK gibi pek çok marka var. Bunlar hem anahtar kalitesi, hem hissiyat, hem ses, hem dayanıklılık açısından kendinden çok daha pahalı "marka" klavyelere göre çok daha iyi olabiliyorlar. Ve bir sürü de özelleştirme seçenekleri oluyor.

Sizin için konuşmuyorum genel: uzun süredir insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz. Klavyelerde sadece Logitech, Steelseries, Corsair VB. oyuncu markaları yok. Akko, Keychron, Leopold, RK gibi pek çok marka var. Bunlar hem anahtar kalitesi, hem hissiyat, hem ses, hem dayanıklılık açısından kendinden çok daha pahalı "marka" klavyelere göre çok daha iyi olabiliyorlar. Ve bir sürü de özelleştirme seçenekleri oluyor.
Evet gerçekten insanlar diğer markaları yok sayıyor, sırf ünlü diye gidip aynı paraya çok daha iyileri varken gidip hazır marka klavyeleri alıyorlar hem onlara custom da yapılamıyor sadece garanti dahilinde işlem yapabiliyorsun. Mesela ben bunu aldım 1 yıl sonra sıkıldım diyelim gidip farklı bir switch ve keycap seti alarak yeni bir klavye almadan farklı bir deneyim yaşayabilirim veya istediğim gibi boyayabilirim. İnsanların bunları görmemesi çok üzücü.

Bu Akko 3060B Tokyo'da nasıl bir switch var? Çıkardığı ses ve hissiyatı nasıl acaba? Deneyimleyen varsa sevinirim.

Normalde %60-TKL klavyeleri hiç sevmem ama bu fiyata resmen hazıf custom klavye olmuş. Çok tatlı bir aşko-kuşko vibe'ı veriyor.

IMG_20230508_174533.jpg

Bu Akko 3060B Tokyo'da nasıl bir switch var? Çıkardığı ses ve hissiyatı nasıl acaba? Deneyimleyen varsa sevinirim.

Normalde %60-TKL klavyeleri hiç sevmem ama bu fiyata resmen hazıf custom klavye olmuş. Çok tatlı bir aşko-kuşko vibe'ı veriyor.

Bugün teslim aldım kargoyu, beklediğimden iyi bir klavye çıktı. 7-8 senedir Ducky mini Yoth kullanıyorum, bu sanki daha keyifli. Bir de ben normalde tactile switch kullanırım, ama bu akko jelly pink switchleri beğendim, bir süre kullanırım bunları.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1771494

Bugün teslim aldım kargoyu, beklediğimden iyi bir klavye çıktı. 7-8 senedir Ducky mini Yoth kullanıyorum, bu sanki daha keyifli. Bir de ben normalde tactile switch kullanırım, ama bu akko jelly pink switchleri beğendim, bir süre kullanırım bunları.
Sizin kutudan ek keycap veya switch sökücü çıktı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı