Elektronik Amazon'da HyperX Cloud Core 999 TL

Cloud Core ile Cloud 2 performans olarak aynı kulaklıklar. Cloud Core'da Headband kısmı biraz farklı, hafif daha küçük ve Cloud 2'de olan extra kumaş padler Core'da yok. Bu satışta olan DTS versiyonunda usb 7.1 ses arabirimi varmı yok mu tam bir bilgi bulamadım ama sanal 7.1 kadar gereksiz bir şey daha ben görmedim. 1000 TL'ye mükemmel fiyat birde üstüne 9 taksit yapıyor.
Cevap için teşekkürler. Bu 7.1 kumandası kısmını açar mısınız, sanal 7.1 bunda mı var yani sanal aile normal farkı ne oluyor?

1600'e Cloud 2 almıştım iade edip bunu alayım abartı farkları yokmuş sanırsam dedimde indirim 3 saate bitiyor sağlık olsun parası olan alsın yedeğe atsın bu paralara Rampage, Gamepower var.

Amazon üzerinde şu an 999 TL.
Prime üyeleri için geçerli.

Ürün bağlantısı:
Ses kartı iyi olmayan biri için güzel bir fırsat. Alınabilir. Ama ses kartı iyi ise,
Daha iyi bir seçenek olur.

Cloud Core ile Cloud 2 performans olarak aynı kulaklıklar. Cloud Core'da Headband kısmı biraz farklı, hafif daha küçük ve Cloud 2'de olan extra kumaş padler Core'da yok. Bu satışta olan DTS versiyonunda usb 7.1 ses arabirimi varmı yok mu tam bir bilgi bulamadım ama sanal 7.1 kadar gereksiz bir şey daha ben görmedim. 1000 TL'ye mükemmel fiyat birde üstüne 9 taksit yapıyor.

Taksit mi yapmıyor ben mi bir şeyleri yanlış yaptım tam anlamadım ama bu indirimden faydalanınca taksit yok. ( Siparişi verdim.) 9 değil hiç taksit seçeneği yok.
Peşin Fiyatı :999 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı