Elektronik Amazon'da HyperX Cloud Core 999 TL

Taksit mi yapmıyor ben mi bir şeyleri yanlış yaptım tam anlamadım ama bu indirimden faydalanınca taksit yok. ( Siparişi verdim.) 9 değil hiç taksit seçeneği yok.
Peşin Fiyatı :999 TL.
1000 TL altına yapmıyor olabilir. Sepete satıcısı amazon olan en az 1-2 TL'lik bir şey daha ekleyin.

Sadece maximum karta vade farkı koymuyor diğer kartlarda vade farkı var.

Ayrıca AMZN80 kodunu deneyebilirsiniz ben denedim 80 TLde o şekilde indirim geldi.
Enteresan, ben vade farkını kabul ederek world almak istedim. Hiç taksit seçeneği sunmadı. Siparişi tamamlamadan iptal edip tekrar denedim gene olmadı. :(
Anlayamadım gerçekten. İndirimin çok da bir anlamı olmadı benim için. Kod için geç kalmış olsamda iyi niyetiniz için teşekkürler...

Enteresan, ben vade farkını kabul ederek world almak istedim. Hiç taksit seçeneği sunmadı. Siparişi tamamlamadan iptal edip tekrar denedim gene olmadı. :(
Anlayamadım gerçekten. İndirimin çok da bir anlamı olmadı benim için. Kod için geç kalmış olsam da iyi niyetiniz için teşekkürler...

Ben de vade farkına katlanarak 9'a böldüm aylık 119.57 TL'ye geldi. Taksit yapması lazım bir tekrar deneyen bence.

Kod için de geç kalmış değilsiniz aslında halen devam ediyor ama sanırım şans işi, kod herkese çalışmıyor rastgele denk gelirse kullanabiliyorsunuz diye bahsetmişlerdi önceki konularda.

Arkadaşlar siparişi iptal ettim ve kafam karıştı.
Şu kulaklık nasıldır, bir de mikrofonu yok mu bunun. ( Varmış)
Yardım ltfn.

Philips TAH5205v 1300 TL​

Hangisini alayım ? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı