Amazon'dan aldığım tost makinesi hasarlı geldi

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Herkese merhaba, ürünü cumartesi günü sipariş vermiştim. Bugün elime ürün ulaştı ama kutuyu açınca makinenin düğmeyle olan bağlantısını sağlayan demirin yerinden çıktığını bu yüzden düğmenin de çıktığını gördüm. Kutuda bir sorun yoktu ama kutu bayağı korumasızdı herhnagi bir çıtçıt poşet falan sarmamışlardı kutuya.

Uygulamada değişim seçeneği çıkmıyor sadece iade çıkıyor. Ama ben iade etmek istemiyorum değişim istiyorum. Çünkü söylemesi ayıptır 1350TL'ye aldığım ürün şu an 2000TL. Yani gerçekten kafam karıştı. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekli?

Herkese merhaba, ürünü cumartesi günü sipariş vermiştim. Bugün elime ürün ulaştı ama kutuyu açınca makinenin düğmeyle olan bağlantısını sağlayan demirin yerinden çıktığını bu yüzden düğmenin de çıktığını gördüm. Kutuda bir sorun yoktu ama kutu bayağı korumasızdı herhnagi bir çıtçıt poşet falan sarmamışlardı kutuya.

Uygulamada değişim seçeneği çıkmıyor sadece iade çıkıyor. Ama ben iade etmek istemiyorum değişim istiyorum. Çünkü söylemesi ayıptır 1350TL'ye aldığım ürün şu an 2000TL. Yani gerçekten kafam karıştı. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekli?
Satıcı amazon ise canlı desteğe başvurun.

Amazon destek ile iletişime geç sana ürünü iade etmeni ve yeni sipariş vermeni söyleyecekler. Eski aldığın fiyatla yeni aldığın fiyat arasındaki farkı da sana iade edeceklerdir.

Aynı ürün stokta varsa amazon direkt değişim yapıyor. Eğer yoksa tekrar stoklara girdiğinde değişim talep edebilirsiniz. 1 ay yasal süreciniz var. Amazon destek ile görüşürseniz onlar sizin yerinize talep açabilir.

Bir de Amazon TR'nin müşteri hizmetleri no su nedir? İnternette birkaç numara dolaşıyor ama hangisi doğrudur bilemedim.

Geri
Yukarı