Amazon'dan aldığım tost makinesi hasarlı geldi

Herkese merhaba, ürünü cumartesi günü sipariş vermiştim. Bugün elime ürün ulaştı ama kutuyu açınca makinenin düğmeyle olan bağlantısını sağlayan demirin yerinden çıktığını bu yüzden düğmenin de çıktığını gördüm. Kutuda bir sorun yoktu ama kutu bayağı korumasızdı herhnagi bir çıtçıt poşet falan sarmamışlardı kutuya.

Uygulamada değişim seçeneği çıkmıyor sadece iade çıkıyor. Ama ben iade etmek istemiyorum değişim istiyorum. Çünkü söylemesi ayıptır 1350TL'ye aldığım ürün şu an 2000TL. Yani gerçekten kafam karıştı. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekli?
Amazon'da bazı satıcılar öyle maalesef. Aynısı benim de başıma geldi.

Herkese merhaba, ürünü cumartesi günü sipariş vermiştim. Bugün elime ürün ulaştı ama kutuyu açınca makinenin düğmeyle olan bağlantısını sağlayan demirin yerinden çıktığını bu yüzden düğmenin de çıktığını gördüm. Kutuda bir sorun yoktu ama kutu bayağı korumasızdı herhnagi bir çıtçıt poşet falan sarmamışlardı kutuya.

Uygulamada değişim seçeneği çıkmıyor sadece iade çıkıyor. Ama ben iade etmek istemiyorum değişim istiyorum. Çünkü söylemesi ayıptır 1350TL'ye aldığım ürün şu an 2000TL. Yani gerçekten kafam karıştı. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekli?
Satıcı Amazon ise canlı desteğe yaz. Değişim istediğini söyle ya da şimdiki piyasa değerinin tarafına iade edilmesini söyle.

Amazon'da bazı satıcılar öyle maalesef. Aynısı benim de başıma geldi.

Direk arnica yetkili satıcısından aldım bir de değişik gerçekten.

Yardımlarınız için teşekkürler. Amazona ulaştım az önce ellerinde stok kalmadığı için iade veya kısmı iade yapabileceklerini söylediler. Düğmeyi biraz uğraşla yerine oturtturduğum için kısmı iade yi seçtim. Daha büyük bir sorun olmadığı için iade ile uğraşmadım kısaca. Sonuç olarak ürün bende kaldı ve bir miktar ödeme yaptılar. Sizleri de bilgilendirmek istedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı