Amazon'dan alınan MAG27CQP ölü pikselli geldi

ElChampo

Femtopat
Daha fazla  
20 gün önce şu ürünü aldım arkadaşlar 5-6 adet ölü piksel mevcut.

Ürünü çok makul fiyattan aldım 1347,00 TL'den. Üründeki ölü piksel nedeni ile değişim istedim ancak ürünün stoğu bittiği için para iadesi verecekler.
Buna istinaden ilk 6 ay ayıplı mal kapsamında ürünün değişim için stoğu olmadığı ve para iadesi istemediğim için tüketici hakem heyetinden ayıpsız misli ile değişimini istememin bir sakıncası var mıdır?

20 gün önce şu ürünü aldım arkadaşlar 5-6 adet ölü piksel mevcut.

Ürünü çok makul fiyattan aldım 1347,00 TL'den. Üründeki ölü piksel nedeni ile değişim istedim ancak ürünün stoğu bittiği için para iadesi verecekler.
Buna istinaden ilk 6 ay ayıplı mal kapsamında ürünün değişim için stoğu olmadığı ve para iadesi istemediğim için tüketici hakem heyetinden ayıpsız misli ile değişimini istememin bir sakıncası var mıdır?
Tüketici hakem heyeti böyle durumlar için (varsa) misli ile değişimi şeklinde ifade edilmektedir. Yani elinde stok yoksa parasını alabilirsiniz sadece. Stok olmadığı halde değişim için hak talep edemezsiniz.

Aynı model olmadığı sürece değişim olmaz.Ama onun değerinde bir monitörle takas olabilir. Faturada yazan fiyatla aynı değer bir monitörle olur.imkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,”

Aynı model olmadığı sürece değişim olmaz.Ama onun değerinde bir monitörle takas olabilir. Faturada yazan fiyatla aynı değer bir monitörle olur.imkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,”
Onun değeri değil de onun özellikleri dengi olmasın? Yanlış bilgi vermiş olabilir mi arkadaş @BilgisayarKurdu

Yeni konular

Geri
Yukarı