Ölü Pikselli MSI Monitör Değiştirme

berbatine

Decapat
MSI MAG241C monitör satın aldım cuma indirimlerinden ve 3-4 adet ölü piksel çıktı monitörde. 14 gün iade sürem var ama indirimden aldığım için para iadesi pek işime gelmiyor, bu yüzden de değişim yapılsın istiyorum. Monitörü servise göndermem ve değişim raporu almam kaç günümü alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
ACER üründe benim başıma geldi. 5 ve üzeri ölü pixellerde değişim, öbür türlü tamir yapılıyormuş.Aldığın firma ile görüş değişim talep et veya garantiye gönder.

genel olarak geri gönderme hata tespiti ve geri bildirim 20 gün civarında sürüyor zamanında GoPro kameramı göndermiştim bir ay gibi bir süre içerisinde gitti ve geri geldi

ACER üründe benim başıma geldi. 5 ve üzeri ölü pixellerde değişim, öbür türlü tamir yapılıyormuş.Aldığın firma ile görüş değişim talep et veya garantiye gönder.
5 ve üzeri değişim tamamen tezgah. Servis insafına kalmış bir iş biraz. Vatan bilgisayardan MSI monitor aldım. 3 adet ölü piksel çıktı. Vatandaki Müşteri hizmetlerinde çalışan eleman 5 veya üzeri ölü pikselde değişim yapılabiliyor dedi ısrarla. Ben yine de ürünün servise gönderilmesini istedim. 10 gün civarında ürünün değişim veya para iadesi raporu geldi. Vatandaki çalışan arkadaş çok şanslıymışsın dedi bu sefer. Şanslı olsak ölü piksel çıkmazdı. :D

5 ve üzeri değişim tamamen tezgah. Servis insafına kalmış bir iş biraz. Vatan bilgisayardan MSI monitor aldım. 3 adet ölü piksel çıktı. Vatandaki Müşteri hizmetlerinde çalışan eleman 5 veya üzeri ölü pikselde değişim yapılabiliyor dedi ısrarla. Ben yine de ürünün servise gönderilmesini istedim. 10 gün civarında ürünün değişim veya para iadesi raporu geldi. Vatandaki çalışan arkadaş çok şanslıymışsın dedi bu sefer. Şanslı olsak ölü piksel çıkmazdı. :D
Haklısınız. Gerçekten umarım yeni aldığınız monitörde bu sorunu yaşamazsınız.

Arkadaşlar aşağıdaki resimde de gördüğünüz üzere 2-3 adet alt alta ölü piksel mevcut ve farklı bir yerde de 1 adet çok küçük ölü piksel mevcut. Ben bu ürünü servise göndermeden 14 gün iade hakkım bitmeden Hepsi burada üzerinden değişim yaptıramaz mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG-20181128-WA0008.jpg
    IMG-20181128-WA0008.jpg
    230,7 KB · Görüntüleme: 67
  • Ölü piksel.jpg
    Ölü piksel.jpg
    343,6 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı