Amazon'dan ilk defa ürün satın alacaklar neye dikkat etmeli?

worrior

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli dostlarım. Amazon.com'da bir ekran kartı siparişi geçeceğim ama ondan evvel bilgilenmek istiyorum, bundan dolayı yardımlarınıza ihtiyacım var. Enteresan bir şey dikkatimi çekti, "Amazon Rehberi" adı altında internette yer alan bilgilerde gümrük vergisi konusunda pek bilgiye yer vermemişler, en önemli konuyu en sona saklayıp hiçbir şey dememişler, oysa insanları ilgilendiren bundan başkası değil şu dönemde.

Anladığım kadarıyla, Amazon.de'de satın alınan ürünlerin çoğunda gümrük vergisi uygulanmıyor, sitede yer alan etiket fiyattan sipariş ediliyor ancak Amazon.com'da durum pek böyle değilmiş. Bir yerde gözüme çarptı, Amazon.com'da gümrüksüz de ürün sipariş edilebiliyormuş, her ürün için geçerli değilmiş bu.

Fazla uzatmadan, hem benim hem de bu konuya araştırmaları sonucu uğrayacak kişilerin aklındaki soru işaretlerini kaldırmak anlamında bir girişimde bulunalım, ilk olarak bir ürünün linkini atacağım ve bu ürünü toplamda ne kadara mal edeceğimi öğrenmiş olacağım sizlerin sayesinde.

Örneğin, bu ekran kartı için toplam sipariş bedeli nedir? Neye dikkat edilmeli?

Amazon.com: ZOTAC GeForce GTX 1050, 2GB GDDR5 DisplayPort, HDMI, Dual-Link DVI-D, Super Compact Gaming Graphics Card (ZT-P10500A-10L): Computers & Accessories

Yardımlarınız için teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödeyeceğiniz kargo ücreti adrese ve kargo türüne göre değişir. O yüzden sepete ekleyip ödeme ekranına geçerek ne kadar ödeyeceğinizi net olarak öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar, şuraya kadar geldim, ürün normalde 137 Euro ama 115 Euro'ya düştü neden acaba? Sepete eklediğimde de 137 Euro idi.

Dosya Ekleri

• global.png
    global.png
    3 KB · Görüntüleme: 165
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı