Amazon'dan kolay gelsin kargo ne zaman gelir?

t_a_c

Centipat
Daha fazla  
Amazon'dan siparişimin kargo güncellemesi böyle. Bu ne zaman gelir sizce tahminen? İstanbul'da oturuyorum. Birkaç kargo firmasını aradım, acaba Kolay gelsin onlara mı devretti kargoyu diye ama hiçbirinde adıma kargo yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240325_143415_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240325_143415_Amazon Shopping.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 53
Yurtdışı ürünü mü? Eğer öyleyse gümrükten çekime kadar kolay gelsin ile halloluyor. Gümrükten çekildikten sonra farklı firmaya devrediliyor.

Yurt dışı ürünü mü? Eğer öyleyse gümrükten çekime kadar kolay gelsin ile halloluyor. Gümrükten çekildikten sonra farklı firmaya devrediliyor.

Tam tersi gümrükten çekildikten sonra Kolay Gelsin'e veriliyor kargo. Kolay gelsin yurt dışında hizmet vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı ürünü mü? Eğer öyleyse gümrükten çekime kadar kolay gelsin ile halloluyor. Gümrükten çekildikten sonra farklı firmaya devrediliyor.

Evet yurt dışı ürünü, 21 Mart'ta gümrükten çıkmış, gerisi de zaten eklediğim görselde. Kolay gelsinle konuşunca, satıcıyla konuş diyorlar. Satıcıyla da konuşamıyorum, devamlı robot çıkıyor karşıma. Garip döngüye girdim, kargom kimde bulamıyorum. Aras Kargo'yu falan aradım adıma kargo var mı diye ama yok diyorlar

Konuştum fakat bir şey demiyorlar. Satıcıyla konuşun diyorlar, satıcıyla da konuşamıyorum robot çıkıyor devamlı ve işleme devam edemiyorum maalesef.

Hocam herhangi bir sorundan dolayı bir şekilde bağlan müşteri temsilcisine. Kargom gecikti seçeneğini seç, sorunum devam ediyor, falan diye ilerlet botdan sonra temsilci devralacak.

Bot karşılıyor sonrasında canlı temsilci ile sohbet edeceksin.

Direkt amazon müşteri hizmetleriyle görüşün. Sizin yerinize arayıp sorsunlar. Çözemediğinizi söyleyin.

Şu kargo firmasında deneyebilir misin takip kodunu? Bende de Kolay Gelsin ile geleceği yazıyordu fakat Sendeo firmasıyla geldi, kod da Sendeo için çalışıyordu.

Tam tersi gümrükten çekildikten sonra Kolay Gelsin'e veriliyor kargo. Kolay gelsin yurt dışında hizmet vermiyor.
Bu bilgiye nereden eriştiniz bilmiyorum ama yurtdışı ürünü EKOL ile yani kolaygelsin ile yurda giriş yapıyor. Kendi kargolarımdan biliyorum. Gümrük çekim işlemlerinden sonra mng ya da benzer firmalarla kargom ulaşıyor.

Evet yurt dışı ürünü, 21 Mart'ta gümrükten çıkmış, gerisi de zaten eklediğim görselde. Kolay gelsinle konuşunca, satıcıyla konuş diyorlar. Satıcıyla da konuşamıyorum, devamlı robot çıkıyor karşıma. Garip döngüye girdim, kargom kimde bulamıyorum. Aras Kargo'yu falan aradım adıma kargo var mı diye ama yok diyorlar
Ürünün gümrük çekim işlemleri yapıldıktan 3 iş günü içinde size gelecektir. Yurtiçi ya da MNG ile geliyor genelde.

Geri
Yukarı