Kolay gelsin kargo ne zaman gelir?

pazar günü kargolar çalışmıyor.
Sanırım ankaradasın, ankara ve istanbula 1 günde getiriyorlar salı elinde olur yani. Dİğer iller için bilmiyorum.

Kargo gelmeden zaten kolay gelsin bildirim atıyor gerekirse tarihini değiştirebiliyorsun veya adresi falan. Bir şekilde halledersin tarih çok önemli değil telefona bakalak ol yeter.

Hepinize teşekkür ederim pazar günü çalışıyorlar sanıyordum salı elimde olur herhalde elimde şu an iPad 10.nesil kullanıyorum Apple Pencil 1.nesil kullanmak istemediğimden dolayı Air 5 aldım umarım mennun kalırım.

Az önce Vatan Bilgisayar'dan iPad Air 5 aldım kolay gelsin kargo ile çalışıyorlarmış. Baktım şimdi ürün onaylanmış sizce yarın kargoya verilip pazartesi günü elime ulaşır mı?
Merhaba, ilk Amazon siparişimde bana da Kolaygelsin'e vermişlerdi, ilk başta sizin gibi tereddüt edip konu açtım ancak şöyle söyleyebilirim, o kadar çok kargom oldu ki aralarından en akılda kalan ve en iyisi Kolaygelsin oldu. Tahmini teslim tarihinden bir gün önce veya tam gününde gelir, keza kargoya verilince Kolaygelsin'den mesaj gelir, ne zaman teslim edileceğini kontrol edersin.
Kargocuya mesaj atarken yanlışlıkla konu açmışsın gibi bir başlık. Bu nasıl kargo şirketi ismi ilk defa duydum
Mükemmel firma ama siz bilirsiniz.

Az önce Vatan Bilgisayar'dan iPad Air 5 aldım kolay gelsin kargo ile çalışıyorlarmış. Baktım şimdi ürün onaylanmış sizce yarın kargoya verilip pazartesi günü elime ulaşır mı?

Pazartesi kargoya verilir, Salı elinde olur diye düşünüyorum oldukça hızlı bir kargo şirketi eğer çıkış adresinden uzaksa yaşadığın yer Çarşambayı bulur.

Geri
Yukarı