Kolay Gelsin Kargo ne zaman gelir?

Madem yarın gelecek bu şekilde karar verilmiş, neden tekrar dağıtıma çıktı? Şu an kontrol ettiğimde dağıtımda değil arkadaşlar, bilginiz olsun... Resmen dalga geçer gibiler.

1672076790881.png

Cuma akşamı sipariş verdim az önce geldi. 🥳

Evet doğru Papara'yı falan geç getiriyor ama benim bölgemde 3. Olan bir firma hiç üzmedi Amazon'dan aldığım kargolarda.
Gir sayfaya bak bakalım, 18.000 şikayet ki bu inanılmaz bir sayı. Müşterisini 18.000 kez mağdur etmek nedir ya? Anlamadım nasıl bir düşünce yapısıyla gayet iyi diyebiliyorsun. Sadece Papara olmayan şikayetlerde gayet mevcut.

Kesin gelir hocam Amazon Agt'yi bile adam ediyor.

Amazon'un talep açmaktan başka bir şey yapamıyor ki kuryelere.
Aras Kargo bütün siparişlerimi dağıtıma çıkarttık deyip 1dk sonra iptal ediyor (1 hafta boyunca) sonra da sipariş iptal oluyor.
Ben de 10 kere desteğe başvurdum ama talep açsalar da bir işe yaramıyor.

Gir sayfaya bak bakalım, 18.000 şikayet ki bu inanılmaz bir sayı. Müşterisini 18.000 kez mağdur etmek nedir ya? Anlamadım nasıl bir düşünce yapısıyla gayet iyi diyebiliyorsun. Sadece Papara olmayan şikayetlerde gayet mevcut.

Kullanmak zorunda kalmasam inanırdım Amazon benim bölgemde sadede agt ile çalışıyor.
Ve gayet memnunum cuma verdiğim kargo bugün elimde geçti.
Geçen sene Aras Kargo ile getiriyordu şubenin kapanmasında dolayı artık agt ile çalışıyor ve gerçekten ben memnunum.

Aras Kargo bütün siparişlerimi dağıtıma çıkarttık deyip 1dk sonra iptal ediyor (1 hafta boyunca) sonra da sipariş iptal oluyor.
Ben de 10 kere desteğe başvurdum ama talep açsalar da bir işe yaramıyor.
Umarım bir mousepad için böyle bir şey yaşamam. Çünkü aldığım ürünün 3 saat sonra indirimi bitiyor. :D

Kargo bugün 15.00 civarında elime ulaştı bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı