Amazon'dan Kutusu açılmış klavye iadesi

B4Century

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Amazon üzerinden bir klavye almışım ama dalgınlığıma gelmiş galiba klavyenin İtalyanca olduğunu fark edemedim, iade talebinde bulundum kutuyu açıp kullanmıştım ama sizce herhangi bir sıkıntı olur mu iade süresince? Önem derecesi daha az olan bir sorum daha var oda bu iade işlemi benim evimde mi yoksa en yakın DHL'de mi olur? (DHL aracılığı ile geldi)

Kargo süreci hakkında bilgim yok size söylenen iade süreci geçmediyse sorgulamadan iade alırlar, müşteri hizmetleriylede iletişime geçerseniz sorularınızı yanıtlayacaklardır.

İçin rahat olsun. Her türlü alırlar. Benim 30 liralık bozuk çıkan USB belleğimi bile kapıma kadar gelip aldılar. Klavyeyi hayli hayli alırlar.

Klavyeyi aldığın yere bak iade koşulları yazıyordur belki veya direk Amazon'un iade koşullarına bakabilirsin.

Merhabalar ben Amazon üzerinden bir klavye almışım ama dalgınlığıma gelmiş galiba klavyenin İtalyanca olduğunu fark edemedim, iade talebinde bulundum kutuyu açıp kullanmıştım ama sizce herhangi bir sıkıntı olur mu iade süresince? Önem derecesi daha az olan bir sorum daha var oda bu iade işlemi benim evimde mi yoksa en yakın DHL'de mi olur? (DHL aracılığı ile geldi)

Sen dış ülkeden almışsın. DHL ile geldigiyse dış ülkedir. O sebeple İT dili olması normal. Gerçekten dalgınlıgına gelmiş ve satıcısı Amazon ise iade alır.

Merhabalar ben Amazon üzerinden bir klavye almışım ama dalgınlığıma gelmiş galiba klavyenin italyanca olduğunu fark edemedim, iade talebinde bulundum kutuyu açıp kullanmıştım ama sizce herhangi bir sıkıntı olur mu iade süresince? Önem derecesi daha az olan bir sorum daha var oda bu iade işlemi benim evimde mi yoksa en yakın DHL'de mi olur? (DHL aracılığı ile geldi)

Öncelikle geçmiş olsun. Benzer bir sorun başıma gelmişti. Amazon'dan klavye almıştım ve enter tuşu yaklaşık 2 hafta sonra bozulmuştu. İade talebi oluşturdum. MNG Kargo için kargo kodu oluşturuldu. Herhangi bir MNG Kargo şubesine gittim, çalışana Amazon iade için kodum var nasıl olacak diye sorduğumda sadece söylememi ve ürünü kargo poşetine koymamı istemişti. Bu işlemi yaptıktan sonra 3 gün içerisinde parayı iade ettiler.

Geri
Yukarı