Amazon'dan PC toplama

İkidir şu yeni ekran kartları lafını duyururum. Tam kaynağı link olarak verebilir misiniz ? Hangi modeller gelecek bakmak istiyorum [emoji4]
Şuanda belli değil ama elbet çıkacak her zaman çıkar. Çıkmasına yakın çinli düşük maaş alan arkadaşlar tarafından sızdırılır bilgiler ve görüntüler :)

Şuanda belli değil ama elbet çıkacak her zaman çıkar. Çıkmasına yakın çinli düşük maaş alan arkadaşlar tarafından sızdırılır bilgiler ve görüntüler :)
Hocam ben razer kraken pro almıştım 2015 mart ayında. Amazondan garanti hakkında 2 gün önce iletişime geçtim. Garantiyi biz vermiyoruz türkiyede de distüribitörü yok dedi. Alalı 1 sene geçtiği için mi amazon garantisi dışında kaldı ve ben aral game distüribitör firma biliyordum. Bu konu hakkında bilginiz varsa ve beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Yurt dışından almayın garantisi yok diyen arkadaşlar var. Bazı ürünler için evet doğru yok. Ama araştırın hangi ürünler var yok diye. Mesela ben Logitech G430 kulaklık aldım amazondan. Geldiği zaman sitesi üzerinden ne zaman alındığı ve isim soy isim gibi bilgileri girip ayriyetten seri numarasını kayıt ettirdiğiniz zaman Garanti buradada geçerli oluyor.

Bilgi sahibi olmadan bilgi vermeye kalkmıyalım. Arkadaşın verdiği bilgi yanlış, yurtdışından alınan ürünlerin sadece Razer ve Evga için ülkemizde garantileri devam eder. Yani Razer için evet, Logitech içinse hayır. Ek olarak Razer'ın garantisine Aral bakmaktadır. Ancak illa garantiye ülkemizde göndermek zorunda değilsiniz, bunun için Amazon'da size yardımcı olur.

Hocam Razer'ın garantisine Aral bakıyor. Ama yinede Amazon'un da size yardımcı olması gerekiyor.
Siz destek ile iletişime geçtiğinizde tam olarak size ne dediler ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı