Amazon'dan PC toplama

Hery1453

Hectopat
Merhaba. Ben bir bilgisayar toplayacağım. Bilgisayar parçaları Amazon'da daha ucuz ve ben de oradan almak istiyorum. Bir sistem belirledim fakat sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

AMD Ryzen 3 1300X Desktop Processor with Wraith Stealth Cooler (YD130XBBAEBOX) 852 TL

ASUS PRIME A320M-K AMD Ryzen AM4 DDR4 HDMI VGA M.2 USB 3.1 Micro-ATX Motherboard. 390 TL

CORSAIR Vengeance LPX 8GB (1 x 8GB) DDR4 DRAM 2400MHz C16 (PC4-19200) Memory Kit - Black (CMK8GX4M1A2400C16). 497 TL

ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC Edition GDDR5 Gaming Graphics Card (Cerberus-GTX1050Ti-O4G). 1364 TL

Rosewill ATX Mid Tower Gaming Computer Case, Supports up to 400 mm Long VGA Card, Comes with Two Fans pre-Installed - Front 120 mm Fan x 1, Rear 120 mm Fan x1 (TYRFING). 286 TL

Toplam. 3389 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantili olması açısından Amazon.de üzerinden almanı tavsiye ederim. Bizzat aradım konuştum. Amazon.de üzerinden amazonun sattığı ürünlerde 2 yıl amazon garantisi altındasın. Ayrıca kargo ücretlerini de amazon karşılıyor.

Check out dediginde extra vergisi ve gumruk vergisi bu rakamin icindemi? Ben daha gecen gun baktim Amazon eskisi gibi kazancli degil aksine daha pahaliya geliyor.

Dolar artisi henuz Turkiye fiyatlarina yuzde yuz yansimadigi icin bence su siralar cok da mantikli degil Amerika'dan almak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı