Amazon'dan RX 580 4 GB Almak

Ufak bir tüyo verebilirim :) Amazon'dan TL ile alışverişlerde Dolar/TL kuru biraz yüksekten hesaplanıyor. Direkt dolar üzerinden alırsanız bankanızdaki kur ne ise o fiyat üzerinden satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Sepetteki TL fiyatından daha uygun olacaktır ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar beklemişken almak mantıklı değil bence.
Hayır, net bir tarih vermemeleri canımı sıkıyor. 1 ay sonra kesin çıkacak deseler bekleyeceğim. 1 sene sonra da çıkabilir, 1 ay sonra da. Bu yüzden sıkıldım.

Aynı fiyata geliyor. Gigabyte almak daha mantıklı geldi bana. Arka PCB'ye de sahip.
Bence bu ay içinde al. Önümüzdeki ay -hele seçimlerden sonra- dolar artar filan :D
Bu ay içinde almam imkansız gibi. 6000 TL'lik kart limiti maalesef dolu. 10 gün beklemem gerekiyor. Bir şey olmaz herhalde.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Ne yalan söyleyeyim işlemcimin darboğaz yapmayacağını bilsem benim bile alasım geldi. 1550 TL'ye çok iyi bir kart bence. Hele kur bu halde iken.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı