Amazon'dan satın alınan ürün indirime girerse aradaki farkı Amazon ödüyor mu?

TAYRON231

Decapat
Daha fazla  
Aklımda bir ürün var almayı düşünüyorum. Bu ürünü aldıktan sonra ürün Amazon'da veya başka bir yerde indirime girerse Amazon farkı ödüyor diye duymuştum. Bu doğru mu ve bu sistem ürün satın alındıktan sonra ne kadar süre için geçerli bilginiz var mı?

Hayır. O sadece 2-3 sene önceki Kasım indirimlerine özeldi. İade edip tekrar alma şansın var, ama göndermiyorlar öyle.

Aklımda bir ürün var almayı düşünüyorum. Bu ürünü aldıktan sonra ürün Amazon'da veya başka bir yerde indirime girerse Amazon farkı ödüyor diye duymuştum. Bu doğru mu ve bu sistem ürün satın alındıktan sonra ne kadar süre için geçerli bilginiz var mı?
Hocam sanırsam artık ödemiyor.

Artık yok. Geçen klavye alırken başıma geldi. Desteğe bağlandım. Kampanyamız bitti maalesef dedi. İade yapın tekrar alın dedi 😂😂

Uzun süre önce bitti o iş. Leş gibi ekonomisi uçuk enflasyonu olan ülkemizde kötüye kullanıldığı için artık yapmıyorlar. İade edin yeniden alın diyorlar.

Artık olmuyor. Ben de öyle bir durum yaşadım 3-4 gün önce. Temsilci olmadığını söyledi.

Ödediği ürünlerde altında belirtiyor genelde şu kadar zamanda fiyat düşerse farkı iade diye, 1 sene önce aldığım HDD'nin arada 3-5 lira iadesi geliyordu cüzdana.

Yeni konular

Geri
Yukarı