Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Galiba darboğazın zirvesine ulaştık. 3000 serisi yeni stok 0 gibi bir şey. rx görüyorum tek tük..

Hala almak isteyenler için yazayım. Bu salı çok yüksek ihtimalle Bestbuy stok getirecek. Elinizi çabuk tutarsanız alma ihtimaliniz yüksek nispeten. Sadece Amerika'da bir adrese ihtiyacınız var. Türkiye saatiyle 19 -19:30 gibi oluyor. Add to cart dedikten sonra biraz bekliyorsunuz sayfayı yenilemeden. Bir süre sonra add to cart kısmı tekrar sarı oluyor ve tekrar basıp siparişi tamamlayabiliyorsunuz. Adres vs önceden girilmiş olması gerekiyor hız açısından. Amerika'da tanıdığınız varsa yahut bir kargo yönlendirme şirketine üye iseniz bu şekilde alabilirsiniz. Fiyatlar MSRP oluyor. 3060 Ti FE 400 dolardı galiba. 3070ler de 500-700 civarı oluyor.

Stoklar suyunu çekti, çok nadir giriyor fiyatlar da sanki biraz artmaya başlamış durumda, nadiren ucuz giriyor. Bazen yeni satış yapılıyor pre-order şeklinde nisan sonlarına tarih veriyor stoklar için.

14 şubatta 7284 liraya (kargo dahil) amazon.com.tr den 3070 aorus master yakalamıştım 15 inde parayı çektiler daha yollamadılar.

Msrpler bile artık aşırı pahalandı ben 479 dolara RX 6700 XT alabildim ama aylar sonra aldım, yazın bitmesini bekleyeceğiz gibi böyle giderse.
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta günde ve 16 saat, 30 serisi için stokları denedim, her siteye baktım ve sonunda ön sipariş olarak 7bin liraya sıfır RTX 2080 Super almayı karar verdim. NVIDIA 1050 Ti üretimine başlayacakmış ve yeni ekran kartları stokları hiç yok olsa bile siz fiyatının 2 katını vermek zorundasınız, hatta Türkiye'de 3 katını ödemeniz lazım.
Amazon'dan ön sipariş olarak sıfır 20 serisi veya Newegg'den yenilenmiş 20 serisi bulabilirseniz uygun fiyatlı oluyor. Aşırı şanslı iseniz stoğa gelen 30 serisini deneyebilirsiniz ama almanız için gerçekten şanslı olmanız lazım. Ben amazon.co.uk'den ön sipariş yaptım ve umarım sorun ile karşılaşmam. Ayrıca Buradan 4300TL civarı ön sipariş vererek RTX 2060 ROG STRIX alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim, yanlışım varsa düzeltin iyi günler.

Boyle seyler Amazon tarafindan on siparise aciliyor amazoncom da lakin urunleri uretmesi NVIDIA ve AMD'ye bagli oldugundan onlarin aldigi kararlara bakmak lazim. Bunu iptal edip RX 6700 XT aldim Amerika'dan 1.5 ayda falan geliyor.

Son düzenleme:
Msrpler bile artık aşırı pahalandı ben 479 dolara RX 6700 XT alabildim ama aylar sonra aldım, yazın bitmesini bekleyeceğiz gibi böyle giderse.

Boyle seyler Amazon tarafindan on siparise aciliyor amazoncom da lakin urunleri uretmesi NVIDIA ve AMD'ye bagli oldugundan onlarin aldigi kararlara bakmak lazim. Bunu iptal edip RX 6700 XT aldim Amerika'dan 1.5 ayda falan geliyor.
Hangi modelini aldınız 479 dolara?

Çok teşekkürler. Şükürler olsun buldum şunları uygun fiyata. RTX 3060TI'i almaya çalışacağım. Fiyatı biraz daha düşerse RTX 3070'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı