Amazon'dan yapılan siparişin gelme süresi

mainkaiser

Hectopat
Daha fazla  
Dün amazondan klavye satın aldım, Prime'ım da var ama bana varış zamanına 9 gün diyor, sizce amazona göre bu fazla değil mi? Amazonun varış zamanını pohpohladığını duymuştum, sizce ne zamana gelir?

Dosya Ekleri

• 20210601_120814.jpg
    20210601_120814.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 247
Dün Amazon'dan klavye satın aldım, Prime'ım da var ama bana varış zamanına 9 gün diyor. Sizce Amazon'a göre bu fazla değil mi? Amazon'un varış zamanını pohpohladığını duymuştum, sizce ne zamana gelir?

Hangi ilde oturuyorsun? Bana en geç ertesi gün geliyor Prime ürünleri.

Satıcı Amazon değildir. Amazon Kolay Gelsin kargo firması ile en geç 1 günde gönderiyor. Amazondan 7 adet elektronik eşya aldım bugüne kadar hepsi 12 ile 16 saat arasında geldi.

Satıcı Amazon değil belli oldu. MNG Kargo yazıyor. Prime özelliğinden faydalanman için ürünün Prime ürünü olması lazım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-01-12-08-05-652_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2021-06-01-12-08-05-652_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 186
Bedava, Ertesi Gün Teslimat
-Amazon Prime üyesiyseniz,
-Alışveriş sepetinizde geçerli ürünler varsa,
-Teslimat adresiniz İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir veya diğer seçili şehirler* ise,
Satıcı Amazon değil belli oldu. MNG Kargo yazıyor. Prime özelliğinden faydalanman için ürünün Prime ürünü olması lazım.
Satıcı Amazon değildir. Amazon Kolay Gelsin kargo firması ile en geç 1 günde gönderiyor. Amazondan 7 adet elektronik eşya aldım bugüne kadar hepsi 12 ile 16 saat arasında geldi.
Arkadaşlar alakası yok, konu sahibi Konya'da oturduğundan kaynaklı.

Ertesi gün teslimat sadece belli illerde mevcut. Ankara, İstanbul gibi. Daha doğrusu Kolay Gelsin veya AGT'nin hizmet verdiği illerde. Diğer illere MNG ile gönderiyor Amazon ve ertesi gün teslimatı garanti edemiyor doğal olarak. Prime olsanız bile.

Geri
Yukarı