Amazon'un iade edilen ürünü satması

neo7

Centipat
Amazon.tr üzerinden gönderimi Amazon Almanya'dan sağlanan bir klavye aldım ancak klavyenin kaydirmaz tabanlarında pislikler vardı(klavye arasinda da az miktarda bir leke gördüm büyük ihtimalle iade eden kişi bir süre güzelce kullanıp temizleme eyleminde bulunmus).Amazon iade edilen ürünü satiyor mu?
Iade politakası genis olabilir kulaklık iade edenlerde varmis şahsen Amazon'dan daha alışveriş yapacağımı düşünmüyorum. Iade politakası kati olan sitelerden yapmak bile daha mantıklı kutusu hiç açılmamış ürün almanın garantisi oluyor. Sonuç olarak bir urunun sıfır fiyatına verip kullanılmış ürün almak çok can sıkıcı.

Değişim talep etsem bile ne fayda bu misyonda ilerliyor olmaları benim ürünü tekrardan kullanılmamış kutusu hiç açılmamış halde satın almamı sağlamıyor.

Amazon TR satmaz ama Amazon Germany satabilir, yurt dışından aldıysanız bence uğraşmayın iade ile.

Amazon.tr üzerinden gönderimi Amazon Almanya'dan sağlanan bir klavye aldım ancak klavyenin kaydirmaz tabanlarında pislikler vardı(klavye arasinda da az miktarda bir leke gördüm büyük ihtimalle iade eden kişi bir süre güzelce kullanıp temizleme eyleminde bulunmus).Amazon iade edilen ürünü satiyor mu?
Iade politakası genis olabilir kulaklık iade edenlerde varmis şahsen Amazon'dan daha alışveriş yapacağımı düşünmüyorum. Iade politakası kati olan sitelerden yapmak bile daha mantıklı kutusu hiç açılmamış ürün almanın garantisi oluyor. Sonuç olarak bir urunun sıfır fiyatına verip kullanılmış ürün almak çok can sıkıcı.

Hocam Amazon'da sağda satıcılar kısmında kullanılmış diye ibare olabiliyor öyle bir ürün alma ihtimaliniz olabilir mi gözden kaçmıştır belki.

Ek olarak Amazon'da dropshipping yapıyorum ve isterseniz Zimbabve'de olun iade talebi açarsanız direkt ilgileniyorlar. Amazon direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor.

İade edin sizde.

Edebilirim ama hem klavyenin fiyati uçtu hem 2 hafta beklemek benim anlatmak istediğim konu kullanilmis ürün satıyor olmaları. Sizce ne kadar mantıklı düşünsenize örnek olarak bir kulaklık alıyorsunuz ve o ürünün kullanılmamış olma garantisi yok denenmis bir ürün üstelik yanlış hatırlamıyorsam 30 gun iade hakkı var satin alan kisi 30 gun kullansin sonra iade etsin sonra başkası satın kullanılmış demek bile masum kalıyor ürün teşhir olmus oldu.

Hocam Amazon'da sağda satıcılar kısmında kullanılmış diye ibare olabiliyor öyle bir ürün alma ihtimaliniz olabilir mi gözden kaçmıştır belki.

Ek olarak Amazon'da dropshipping yapıyorum ve isterseniz Zimbabve'de olun iade talebi açarsanız direkt ilgileniyorlar. Amazon direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor.

Hocam ürün bu ama gönderici Amazon almanyaydı su an Türkiye olmus.

İade ürünü çöpe atacak halleri yok. Sizde iade edin.

Anlatamıyorum sanırım neden kullanılmış ürün satılıyor ben ürünü sifir almak icin para veriyorum ve sağında solunda kullanılmış ibaresi yok. Neden böyle bir misyona sahipler.

Konu hakkında araştırma yaparken birinin Amazon'dan satın almış olduğu tıraş makinesinden kıllar çıkmış ne kadar mantıklı sizce?
Satin alınan kulak ici ya da kulak ustu kulaklık olduğunu düşünsenize ne kadar mantıklı geliyor?

Son düzenleme:
Edebilirim ama hem klavyenin fiyati uçtu hem 2 hafta beklemek benim anlatmak istediğim konu kullanilmis ürün satıyor olmaları. Sizce ne kadar mantıklı düşünsenize örnek olarak bir kulaklık alıyorsunuz ve o ürünün kullanılmamış olma garantisi yok denenmis bir ürün üstelik yanlış hatırlamıyorsam 30 gun iade hakkı var satin alan kisi 30 gun kullansin sonra iade etsin sonra başkası satın kullanılmış demek bile masum kalıyor ürün teşhir olmus oldu.

Hocam ürün bu ama gönderici Amazon Almanyaydı su an Türkiye olmus.

Anlatamıyorum sanırım neden kullanılmış ürün satılıyor ben ürünü sifir almak icin para veriyorum ve sağında solunda kullanılmış ibaresi yok.Neden böyle bir misyona sahipler.
Bazı ürünler kullanılmış olarak satilıyor amazon.de üzerinden. Adam alıyor beğenmiyor iade ediyor o ürünü kutusu açılmış olarak 5-10 dolar düşük fiyata satıyorlar. Bilmeden onlardan almış olabilirsiniz. Pre-used benzeri bir şey yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı