Amcamlar alkol içtiğimi öğrendi

zeonlin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda birisinin düğününde amcamın arkadaşı videomu çekmiş ve amcama atmış bana sorup söylediklerinde ne demem lazım babaannemin veya ailemin duymaması lazım nasıl bir yol izlemem lazım sigara vs de var videoda elimde ve hiçbir şekilde inkar edemem daha herhangi bir şey demedi amcalarım ama birazdan yanıma gelecek büyük ihtimal söyler. Çok önemli bir konu destek lazım. Annem duyarsa çok üzülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yakın zamanda birisinin düğününde amcamın arkadaşı videomu çekmiş ve amcama atmış bana sorup söylediklerinde ne demem lazım babaannemin veya ailemin duymaması lazım nasıl bir yol izlemem lazım sigara vs de var videoda elimde ve hiçbir şekilde inkar edemem daha herhangi bir şey demedi amcalarım ama birazdan yanıma gelecek büyük ihtimal söyler. Çok önemli bir konu destek lazım. Annem duyarsa çok üzülür.

Yaptığın ahmaklığın hiçbir açıklaması yok. Yalan söylemek istiyor isen; Arkadaşlarıma hava atmak için video çektim. Yaptıktan sonra pişman oldum falan de en fazla dayak yersin.

Yanına gelmeden git konuş, anlayışlıysa eğer söylemez. En azından denemiş olursun.

O söyliyecek zaten bundan eminim ama işte açıklamam olması lazım içtiğim AP açık ortada şişe direk elimde.

Yaptığın ahmaklığın hiçbir açıklaması yok. Yalan söylemek istiyor isen; arkadaşlarıma hava atmak için video çektim. Yaptıktan sonra pişman oldum falan de en fazla dayak yersin.

Hocam ben çekmedim fotoğraf bile çekmedim amcamın arkadaşı çekmiş.

O anki ortamdan dolayı bi' anlık içtim deyiverin?

Yani kızar işte bilemiyorum.
17

Çok seviyorum bu tarz olayları. Sanki hiçbir zaman anlaşılmayacakmış gibi sigara/alkol tüketip fark edilince de bir tarafı tutuşan kişileri görünce komiğime geliyor. Bir zeki sizsiniz zaten... 3-5 yıla dişleriniz sararınca, ağzınızdaki koku naneli sakızla bile gitmeyince anlarlardı zaten merak etmeyin.

Gerisi amcanıza kalmış. Tövbe edip bir daha içmezsiniz artık herhalde ya da bir güzel dayak yiyip güya onlara sinirlendiğiniz için onlara inat içtiğinizi zannedip bağımlılığınıza devam edebilirsiniz, iyi günler.

Bir anlık dalgınlık ile amcama çakmak uzatmam sonucu bende yakalanmıştım. Size tavsiyem amcanızla doğru düzgün konuşun ve bırakacağınızı söyleyin. Annenize veya başka bir akrabanıza söylememesini rica edin, anlayışlı biriyse sadece size birkaç öğüt verecektir ve akrabalarınıza söylemeyecektir. Sigara ve alkole devam ederseniz de yakalanmamaya çalışın. Bir daha yakalarsa konuşarak çözemezsiniz çünkü, mutlaka annenizin kulağına gider.

Ö

Çok seviyorum bu tarz olayları. Sanki hiçbir zaman anlaşılmayacakmış gibi sigara/alkol tüketip fark edilince de bir tarafı tutuşan kişileri görünce komiğime geliyor. Bir zeki sizsiniz zaten... 3-5 yıla dişleriniz sararınca, ağzınızdaki koku naneli sakızla bile gitmeyince anlarlardı zaten merak etmeyin.

Gerisi amcanıza kalmış. Tövbe edip bir daha içmezsiniz artık herhalde ya da bir güzel dayak yiyip güya onlara sinirlendiğiniz için onlara inat içtiğinizi zannedip bağımlılığınıza devam edebilirsiniz, iyi günler.

Öyle dövücek dayak atacak birisi değil ve sigarayı da sürekli içmiyorum haftada toplasak 2 paket alıyorumdur 2 yıldırda böyle.

Baskı sadece tepkiyi doğurur, kimse zorlamayla bir alışkanlığını bırakmaz. Ailesi bilinçliyse arkadaşı karşılarına alıp düzgünce konuşurlar zaten. Kaldı ki konu sahibi 17 yaşında, 3-5 yıla ailesi kızsa neye yarar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı