Çözüm AMD 23.9.2 sürücüsü sonrası tarayıcıda gezinirken donma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aynı sorun bendede var 6800XT ekran kartım tarayıcılar da donuyor mouse klavye donuyor, uygulamalar, programlar donuyor koskoca AMD bir adam akıllı yazılımcı bulamıyor mu

AMD son güncellemeden sonra (23.9.2) genellikle tarayıcıda takılırken aniden 5 6 saniye süren donmalar yaratmaya başladı. Sinir bozucu olmaya başladı. Çoğunlukla RX 6600 kartlarında olduğunu gördüm. AMD bunu çözene kadar 9.1 sürümünde kalmanız lazım. 9.2 sürümünde kalanlar alttaki linke basıp sürüm düşürebilir böylece donma sorunu yaşamayacaklardır. Hata düzeltildiği zaman 9.2 sürümüne geçebilirsiniz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-23-9-1
"AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.1 driver for windows® 10 & windows® 11 64-bit" yazısına basmanız yeterli.

Hatayı 9.3ü yayınlayarak çözerler.

Aynı sorun bende de var 6800XT ekran kartım tarayıcılar da donuyor mouse klavye donuyor, uygulamalar, programlar donuyor koskoca AMD bir adamakıllı yazılımcı bulamıyor mu?

Ben de bilgisayar boşu boşuna söktüm baktım her parçasına kadar ama çözüm ekran kartını silince çözüldü.

Aynı sorun bende de var Bilgisayar söktüm her şeyine baktım hiçbir şey yok Ekran kartının sürümünü eski sürüme geçirin Yapacak bir şey yok şu anlık Ben de bilgisayarın bozuldu sanıyorum ya

iki kez format attım Hatta

Son düzenleme:
bende de başladı rx6900xt bugün gidip 1tb m.2 ssd aldım formatladım düzelmedi sonra aklıma ekran kartını güncellediğim geldi forumlara baktım amd şaşırtmadı boşa 2bin tl para harcadım

Ben de bilgisayar boşu boşuna söktüm baktım her parçasına kadar ama çözüm ekran kartını silince çözüldü.

Aynı sorun bende de var bilgisayar söktüm her şeyine baktım hiçbir şey yok ekran kartının sürümünü eski sürüme geçirin yapacak bir şey yok şu anlık ben de bilgisayarın bozuldu sanıyorum ya.

İki kez format attım hatta.

Hocam keske atmasaydınız sırf ekran kart driver için yapılmaz bu. Önce sorunu formatsız çözmeye çalış derim.

Aynı sorun bende de var Bilgisayar söktüm her şeyine baktım hiçbir şey yok Ekran kartının sürümünü eski sürüme geçirin Yapacak bir şey yok şu anlık Ben de bilgisayarın bozuldu sanıyorum ya

iki kez format attım Hatta
Biostan şüphelendim baktım eski sürüm bios güncelledim geçti gibi oldu bugün yine aynı AMD şaşırtmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı