AMD A10 6800k sisteme ekran kartı tavsiyesi

onlygame

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın şimdiden, soruma gelince videodaki sistemin aynısını toplayacağım fakat bildiğiniz üzere bu sistemde bi ekran kartı yok sizden bu sistem için ekran kartı tavsiyesi istiyorum, bütçe 500 TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim kardeş sağ olasın bide bu sistemde SSD var ben SSD yerine şimdilik sabit disk takacağım o zaman 1478 tl oluyor toplamda 2000 TL'ye tamamlamak için 500 TL'lik ekran kartı düşündüm onuda tavsiye ettin zaten sağ olasın.

R9 270 Amd A10 6800k ile CF olmaz. Psu modelinizi yazın yardımcı olurum.

Evet ancak sadece iki AMD ekran kartı ile olmuyor işlemciyle de yapılabilir.
İşlemci ile yalnız kısıtlı modeller giriyor, yani istenilen modeller ile CF desteği sunmuyor.

Teşekkür ederim kardeş sağ olasın bide bu sistemde SSD var ben SSD yerine şimdilik sabit disk takacağım o zaman 1478 tl oluyor toplamda 2000 TL'ye tamamlamak için 500 TL'lik ekran kartı düşündüm onuda tavsiye ettin zaten sağ olasın.
Sistem oyun içinse o işlemci asla alınmaz. 2000 TL sistem istiyorsan konu aç yardım etsinler.

R9 270 Amd A10 6800k ile CF olmaz. Psu modelinizi yazın yardımcı olurum.

İşlemci ile yalnız kısıtlı modeller giriyor, yani istenilen modeller ile CF desteği sunmuyor.

Sistem oyun içinse o işlemci asla alınmaz. 2000 TL sistem istiyorsan konu aç yardım etsinler.
Bu sistemi technopat AMD sistem toplama rehberinden gördüm ve toplamaya karar verdim. Kötü bir işlemci mi dersin?

Siz elinizde olan parçaları yazın, ben size öneririm.
Anakartdan anlıyorum.

2000 TL için daha iyi oyun sistemi kurarım. O sistemi oyunda ezer geçer.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı