AMD B550 Anakarta uygun SSD tavsiyesi

Selfeast

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, AMD B550 Anakarta sahibim ve aşağıdaki vereceğim linkteki SSD benim sistemim için uyumlu mudur?

İkinci sorum ise hali hazırda sistemim üzerinde Kingston markasının 240gb SSD kartı bulunmakta ben üst tarafta vermiş olduğum linkteki SSD'yi socket 2'ye takıp ek bir depolama alanı oluşturmak istiyorum. Herhangi bir kurulum yapmam gerekiyor mu yoksa takıp devam etsem olur mu?

NOT: Kusura bakmayın sistemlerden hiç anlamadığım için belki kendimi tam ifade edememiş olabilirim ama umarım anlamışsınızdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, AMD B550 anakarta sahibim ve aşağıdaki vereceğim linkteki SSD benim sistemim için uyumlu mudur?

İkinici sorum ise halihazırda sistemim üzerinde Kingston markasının 240GB SSD kartı bulunmakta ben üst tarafta vermiş olduğum linkteki SSD'yi socket 2'ye takıp ek bir depolama alanı oluşturmak istiyorum herhangi bir kurulum yapmam gerekiyor mu yoksa takıp devam etsem olur mu?

Not: Kusura bakmayın sistemlerden hiç anlamadığım için belki kendimi tam ifade edememiş olabilirim ama umarım anlamışsınızdır :=)

Hiç bir kurulum yapmanıza gerek yok. Takıp devam ediyorsunuz.

Sebep?

Ne gibi bir sıkıntı çıkardı acaba?
Sanırım genel olarak çoğu JD modelinde aynı sorunlar bulunmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı