AMD: "Bileşenler zaten yüklü" hatası

ZondaX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce windows 10 kurdum fakat ekran kartımı güncelliyemiyorum.
Bu hatayı veriyor:

s.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Program üzerinden güncelleme yapınca bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Site üzerinden tam sürücüyü indirip güncellemeyi deneyin. Windows 10 64bit için şuradan; Desktop 32 bit için ise şuradan; Desktop yararlanabilirsiniz.

Ek olarak DDU'ya ya da önceki sürücüyü silmenize gerek yok. Sadece tam sürücüyü indirin küçük olanı değil.

Ben Radeon HD4500 series kullanıyorum. Driveri bulamıyorum. Kendi sitesinde de bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
4500 serisi sürücü desteği sona erdiği için AMD'nin sitesinden sürücüye erişememen doğal. Eğer Windows 10 kullanıyorsan bu sürücüyü bulup kuramazsın. Windows 10 kendisi otomatik olarak yükleyecektir. Windows 8 ya da daha eski bir sürüm kullanıyorsan AMD sitesinde destek ve sürücü(support & driver) kısmında manually select your driver üzerinden;
1. seçenekte masaüstü için desktop dizüstü için notebook seçeneğini,
2. seçenekte Radeon HD series seçeneğini,
3. seçenekte Radeon HD 4xxx seçeneğini
4. seçenekte son olarak işletim sistemini seçip sürücünü indirebilirsin.

Son düzenleme:
Benim acil sorum olacak benim bilgisayarım windows 10 ve ekran sürücüsüde ATI Radeon HD 4200 ve dedğin gibi bu amd de bulamadım windows kendi yüklemiş ama onda da Counter Strike Global offensive yi açmıyor yardım edin engine error diyo ve bu sürücü bende kurulu nasıl dersen driver pack solutiondan otomatik yüklemiş ve bende DDU dan sildim sonra tekrar yüklemeye çalıştım olmadı yardım acil

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı