AMD ekran kartı Driver sorunları çözüldü mü?

Mrtotc

Decapat
Yeni bir ekran kartı alma evresindeyim ve RX 5700 aklıma çok yatıyor acaba AMD ekran kartı kullanan arkadaşlar yazılım sorunları çözüldü mü, bilgi verebilir misiniz?

Ben 6 aydır kullanıyorum neredeyse. WHQL sürücüleri kullandım sadece. Hiç bir sıkıntı yaşamadım sürücü ile alakalı olarak. Aşırı memnunum genel olarak.

Yeni bir ekran kartı alma evresindeyim ve RX 5700 aklıma çok yatıyor acaba AMD ekran kartı kullanan arkadaşlar yazılım sorunları çözüldü mü, bilgi verebilir misiniz?
Hocam kötülemek gibi olmasın ama [Çözüldü] Boşta %76 kullanılan ekran kartı - Technopat Sosyal bugün şu konuya çözüm bulduk. Sorunlar devam ediyor bildiğim kadarıyla ama yine de alacağın ekran kartının ekstra kronik sorunları olup olmadığını araştırsan iyi olur.
RX 5700 için 550W PSU yeterli olur mu peki arkadaşlar ?
Tam sistem özellikleriniz nedir acaba?

İ5 9400F
16 gb ram
1x 120GB SSD 2X240GB SSD
ASUS TUF H310M GAMİNG PLUS
CORSAİR SPEC DELTA 550W 80+PLUS PSU
Ekran Alıntısı.PNG

Yeterli olacaktır...

XFX AMD kısmında iyi bir üreticilerden ama Türkiye garanti durumu şartları nelerdir bilmiyorum. Bütçe sorun olmayacak Sapphire Pulse modelini daha çok tavsiye ederim.

Tavsiye edilen güç kaynağı RX 5700 için 600W. 550W da yeter ama Sharkoon 650W Gold Zero neredeyse çoğu 550W-600W PSU'lar ile aynı fiyat. Tavsiye ederim.

XFX AMD kısmında iyi bir üreticilerden ama Türkiye garanti durumu şartları nelerdir bilmiyorum. Bütçe sorun olmayacak Sapphire Pulse modelini daha çok tavsiye ederim.

Tavsiye edilen güç kaynağı RX 5700 için 600W. 550W da yeter ama Sharkoon 650W Gold Zero neredeyse çoğu 550W-600W PSU'lar ile aynı fiyat. Tavsiye ederim.
İnce hesapta şuan çok uygun bütçe buna yetiyor öneriyorsanız soğutmasını satın alacam bu akşam

Geri
Yukarı