AMD FSR 2.1.2 test - A Plague Tale: Requiem RX 6600 1080p Ultra grafik FSR test

Turquoise Blue

Hectopat
Daha fazla  
Üçüncü ve son olarak A Plague Tale: Requem için Nexus Mods sitesinde sunulan FSR 2.1.2 modunu kullanarak test yaptım ve paylaştım. FSR modu oyunda DLSS adı altında sunuluyor. Videoda bu FSR modun nasıl yapılacağı ile ilgili içerik bulunmamaktadır. Oyunu 1080p Ultra ayarlarda ve bazı Config ayarlamaları yaparak test ettim. Bu ayarlamaların esas nedeni bazı post process efektlerini devre dışı bırakmaktı, kendimce daha temiz bir görüntü elde etmek için. Test sonucu bence olumlu, RSR'den daha iyi bir görüntü ile akıcı deneyim sağlayabildim. Test videom:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha iyi kıyas yapabilmeniz için RSR ve normal modda yapılan testleri de ekliyorum
RSR:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Normal:

Kullandığım FSR nexus mod kaynağı:

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 XT R5 3600 ile şimdi kurup başlayım dedim. FPS rezalet optimizyon adına hiçbir şey yok oyunda.

Evet optimizasyon için uğraşılmamış ya da NVIDIA 4000 serisi dayatmak için çaba göstermişler. Benim bir önceki videomdaki AMD FSR nexus mod linkindeki modu indirip uygularsan biraz daha rahat oynarsın oyunu.

Dostum bu Mod'u nasıl kuracağız. Yardımcı olur musun?
Al benden sana rehber:

Geri
Yukarı