A Plague Tale: Requiem RX 6600 1080p Ultra grafik test

Kullanılan grafik motoru ile ilgili bir durum üzerine katılan ekstra ekstra grafik kalitesi olmamasına rağmen grafik kartlarımızı ağlatan bir oyundur. NVIDIA'nın kesinlikle satış stratejisi olduğunu dusunuyorum DLSS3 tanıtmak maksat yani. Yine bir kapitalizm zıvanası hayırlı olsun yeni oynumuz artık A Plague Tale requiem kaç FPS alıyorsun soruları başlar.

Kullanılan grafik motoru ile ilgili bir durum üzerine katılan ekstra ekstra grafik kalitesi olmamasına rağmen grafik kartlarımızı ağlatan bir oyundur. NVIDIA'nın kesinlikle satış stratejisi olduğunu dusunuyorum DLSS3 tanıtmak maksat yani. Yine bir kapitalizm zıvanası hayırlı olsun yeni oynumuz artık A Plague Tale requiem kaç FPS alıyorsun soruları başlar.

Mantıklı söylediklerin. Oyun açılışında kocaman NVIDIA logosunu gözümüze sokuyorlar. Zaten NVIDIA logosu varsa bir oyun vardır o işte. İlk oyunda akıcı deneyim sunan firma ikinci oyunda böyle bir durumla çıkageliyor ne kadar tuhaf değil mi. DLSS 3 tanıtımı amaçlı veya 4000 serisi sattırmak amaçlı ise çok saçma politika izlemişler.

Vallahi reis 3090 Ti yeni çıkmıs 9 ay sonra 4090 tanıtılıyor ve DLSS 3 teknolojisi getiriyor dalgamı geçiyorsun yani milletle şaka mısın yani geç bu işleri ticari ahlakı geçiyorum keriz yerine koymak yani 3090 Ti için kovayla parayı toplayıp 9 ay sonra alın 4090 bir de buradan kovaları doldurun bırak bu işi NVIDIA mermiler seksin alemde teksin tavrını her klartta imrendire imrendire kapitalizm feriştağını yazıyorsun resmen. Adamlar teknolojinin zaten doruklarında üretim yapıyorlar eminim ki endüstriyel olarak üretilmiş 5xxx veya 6xxx nesil kartlarda stok şema aşamasındadır insanları iPhone bağımlısı gibi NVIDIA bağımlısı yapacaklar bak yeni kart bu daha iyi ya salla onunda yenisi çıktı bu kart ondan da iyi safi zaman kaybısınız. Örnek vermem gerekirse 4090'a Plague Tale requiem oyunu ile tanıtıldı 3060-3090 Ti kadar kartlar doğru duzgun FPS veremiyor ne değişti oyun motorumu gorsel kalitemi şakamı bu simdi pazarlama ürünü benm oynumu çıkart sana sukadar pay arkadaşlar lutfen oyun oynamanın adabına yakısır sekilde piyasadaki kartlara onem verelim özendirilmek isteniyorsunuz diye dusunuyorum.
Daha az göster.

Anlaşılan NVIDIA'nın bu oyun ile 4000 serisi önceki kart sahiplerine de saygısı yok. NVIDIA destekli oyun sürdür piyasaya ama eski kart sahiplerinde oynarken keyif alamasın çok tuhaf bir politika.

Anlaşılan NVIDIA'nın bu oyun ile 4000 serisi önceki kart sahiplerine de saygısı yok. NVIDIA destekli oyun sürdür piyasaya ama eski kart sahiplerinde oynarken keyif alamasın çok tuhaf bir politika.
Bu arada RSR yerine NexusMod’dan FSR 2 modu kurun. Daha iyi görüntü kalitesi elde edersiniz.

Bu arada RSR yerine NexusMod'dan FSR 2 modu kurun. Daha iyi görüntü kalitesi elde edersiniz.

Bilgi için teşekkürler bakacağım. Linkini bırakayım isteyen olursa. Ben denedim DLSS ayarı açılıyor AMD içinde. RSR kapatıp Ultra 1080p de denedim. Fps artışı oldu. DLSS ayarı oto da çalışıyor sadece farklı ayar yapınca atıyor oyun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı