AMD FX X8 8350 Sistem

İşlemciyi fx6300, ramde 8gb 1866mhz yapmanı öneriyorum.
Artan parayla daha üst seviye bir ekran kartı al.
Günümüzde cd yada dvd nin pek önemi kalmadı.
Flash disk üzeri format atılabiliyor, ek olarak onu çıkarıp ekran kartına yatırım yapabilirsin.
GTX670 almak yerine üzerine biraz daha koyup Zotac 770 al daha iyi performans alırsın.
Son olarak o monitör 5ms tepki süresine sahip, oyun oynarken sıkıntı yaşayabilirsin belki.(kişiden kişiye değişir tabii)

İşlemciyi fx6300, ramde 8gb 1866mhz yapmanı öneriyorum.
Artan parayla daha üst seviye bir ekran kartı al.
Günümüzde cd yada dvd nin pek önemi kalmadı.
Flash disk üzeri format atılabiliyor, ek olarak onu çıkarıp ekran kartına yatırım yapabilirsin.
GTX670 almak yerine üzerine biraz daha koyup Zotac 770 al daha iyi performans alırsın.
Son olarak o monitör 5ms tepki süresine sahip, oyun oynarken sıkıntı yaşayabilirsin belki.(kişiden kişiye değişir tabii)

Monitör seçimleri neye göre yapılıyor hiç bi fikrim yok bana bu önerildi sadece.

Monitör seçimleri kullanım alanına göre yapılıyor. Mesela bir oyuncuysanız 2ms tepkime süreli en az DVİ girişi bir monitör seçmelisiniz. Ama şahsi görüşüm 5ms ile 2ms arasında bir fark olmayacağı için en az DVİ girişli hoşunuza giden bir monitör alın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı